preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

انتقال چربی صورت: چه عوارضی دارد؟

انتقال چربی صورت: چه عوارضی دارد؟

انتقال چربی صورت

انتقال چربی به صورت یک درمان موثر برای جایگزینی چربی های از دست رفته، پرکردن چین و چروک های صورت و/یا تغییر شکل نواحی صورت است. مانند هر روش جراحی، همیشه یک خطر کوچک وجود دارد که جراح پلاستیک شما قبل از انجام درمان توضیح می دهد.

اگر در حال انجام تحقیقات خود در مورد عوارض احتمالی انتقال چربی صورت هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. یکی از متخصصان ما خانم مونیکا فاوزی همه چیز را از کلینیک لندن خود توضیح می دهد، از جمله مواردی که باید در طول مشاوره اولیه با جراح خود صحبت کنید.

آیا عوارض احتمالی وجود دارد؟

تقریباً 50-60٪ از حجم اولیه وارد شده ممکن است از بین برود و ممکن است نیاز به یک روش لمسی باشد. عوارض جانبی رایج انتقال چربی صورت عبارتند از کبودی و تورم، احساس بی حسی یا تغییر حس در نواحی پر از چربی. این معمولا موقتی است. خونریزی و عفونت غیر معمول است.

علاوه بر این، اگر کاهش حجم در دو طرف صورت دقیقاً برابر نباشد، احتمال عدم تقارن جزئی وجود دارد. با این حال، اگر به هر چهره، از جمله چهره های بسیار جذاب، دقت کنید، متوجه خواهید شد که هیچ دو طرف دقیقاً متقارن نیستند.

در نهایت، یک عارضه بسیار نادر اما جدی هر تزریق فیلر صورت (از جمله فیلرهای بدون نسخه)، تزریق داخل عروقی (تزریق در رگ خونی) است که منجر به آمبولی، سکته، کوری یا نکروز پوستی (از دست دادن پوست) می شود.

تا آنجا که من اطلاع دارم، تا به امروز 93 مورد آمبولی در سراسر جهان گزارش شده است. مراحل فنی برای جلوگیری از این امر وجود دارد، اما مهم است که هر کسی که این روش را در نظر می گیرد، از آن آگاه باشد، هر چند خطر کوچک باشد.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد تزریق بوتاکس بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

آیا جایگزینی برای انتقال چربی صورت وجود دارد؟

بله، با توجه به افزایش حجم، جایگزین ایمپلنت صورت است که وعده افزایش حجم مشخص را در یک مرحله می دهد (بدون خطر از دست دادن چربی قبل از گرفتن چربی). با این حال، عیب آن این است که بافت خود بیمار مانند چربی استفاده نمی شود، همراه با خواص بازسازی کننده آن و خطرات مبتنی بر ایمپلنت خود را به همراه دارد (عفونت، احتمال نادرست قرار گرفتن هر چند کوچک است).

جایگزین دیگر، انبوه پرکننده های بدون نسخه است. مزیت چربی بهبود کیفیت بافت به عنوان یک امتیاز اضافی و این واقعیت است که از بافت خود بیمار با ماندگاری بیشتر استفاده می شود.

با توجه به بهبود کیفیت بافت مرتبط با پیری، جایگزینی که باید در نظر گرفته شود، ممکن است لایه‌برداری‌های پزشکی باشد که برای برداشتن لایه بیرونی پوست و تقویت کلاژن‌سازی استفاده می‌شود. لیزر برای سفت کردن پوست به عنوان مثال در پلک پایین استفاده می شود. علاوه بر این، اخیراً فیلرهای بدون نسخه تولید شده اند که پوست را آبرسانی می کنند.

در اینستاگرام دکتر مریم فروغی از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

بیماران باید از چه چیزی مطمئن شوند که با جراح پلاستیک خود صحبت می کنند؟

مانند تمام جراحی های پلاستیک، ضروری است که بیمار و جراح در رابطه با نوع نتیجه ای که بیمار می خواهد به دست آورد، دقیقاً یکسان باشند. در بیمارانی که می‌خواهند تغییرات مرتبط با سن را معکوس کنند، آوردن عکس‌های قدیمی همراه با آنها برای مشاوره (هم با نمای جلو و هم در سه چهارم) بسیار مفید است تا به جراح ایده بدهد که می‌خواهند به چه چیزی دست پیدا کنند.

اگر می‌خواهید درباره گزینه‌های انتقال چربی صورت خود صحبت کنید، می‌توانید از طریق نمایه پزشک برتر او در اینجا قرار ملاقاتی با خانم فاوزی رزرو کنید.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20