preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

انواع هیپرهیدروزیس و درمان آن چگونه است؟

انواع هیپرهیدروزیس و درمان آن چگونه است؟

انواع هیپرهیدروزیس

هیپرهیدروزیس باعث می شود بدن شما بیشتر از آنچه که نیاز دارد عرق کند، گاهی اوقات بدون دلیل ظاهری. عرق کردن می تواند ناراحت کننده و شرم آور باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مردم هرگز به دنبال کمک نیستند. درمان هایپرهیدروزیس (مانند ضد تعریق های خاص و درمان های با تکنولوژی بالا) گزینه هایی را به شما ارائه می دهد. شما می توانید علائم خود را کاهش دهید و کنترل زندگی خود را دوباره به دست آورید.

هایپرهیدروزیس چیست؟

در هیپرهیدروزیس، غدد عرق بدن شما بیش از حد کار می کنند. این فعالیت بیش از حد باعث می‌شود در زمان‌ها و مکان‌هایی که دیگران این کار را نمی‌کنند، زیاد عرق کنید.

گاهی اوقات، یک وضعیت یا احساس پزشکی (مانند اضطراب) باعث تعریق بیش از حد می شود. برای بسیاری از افراد مبتلا به هایپرهیدروزیس، کنترل علائم می تواند یک چالش دائمی باشد.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

هیپرهیدروز کانونی چیست؟

هیپرهیدروزیس کانونی یک اختلال پوستی مزمن است که می توانید آن را از خانواده خود به ارث ببرید. این ناشی از یک جهش (تغییر) در ژن های شماست. به آن هایپرهیدروز اولیه نیز گفته می شود. اکثر افرادی که بیش از حد عرق می کنند، هیپرهیدروزیس کانونی دارند.

هیپرهیدروزیس کانونی معمولاً فقط زیر بغل، دست ها و پاها و سر را درگیر می کند. معمولاً در اوایل زندگی، قبل از 25 سالگی شروع می شود.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

هیپرهیدروزیس عمومی چیست؟

هیپرهیدروزیس عمومی تعریق بیش از حد است که به دلیل یک مشکل پزشکی دیگر اتفاق می افتد. بسیاری از شرایط پزشکی (مانند دیابت و بیماری پارکینسون) می توانند باعث شوند بدن شما بیش از حد معمول عرق کند. برخی از داروها، مانند ناپروکسن (Aleve®) و مکمل‌های روی (Cold-Eeze®)، به عنوان یک عارضه جانبی باعث تعریق اضافی می‌شوند.

هیپرهیدروزیس عمومی که به آن هایپرهیدروزیس ثانویه نیز گفته می شود، در بزرگسالان رخ می دهد.

بهترین تزریق فیلر در اصفهان اینجاست.

هایپرهیدروزیس چقدر شایع است؟

برآوردها حاکی از آن است که بین 2 تا 5 درصد از مردم در ایالات متحده هیپرهیدروزیس دارند. با این حال، این تعداد ممکن است بیشتر باشد. بسیاری از افرادی که بیش از حد عرق می کنند در مورد علائم خود صحبت نمی کنند و هرگز به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود نمی گویند. این امر سنجش تعداد افراد مبتلا به هیپرهیدروزیس را دشوار می کند.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20