preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

کارهایی که نباید بعد از بوتاکس انجام داد و از چه کارهایی بعد از بوتاکس اجتناب کرد:

کارهایی که نباید بعد از بوتاکس انجام داد و از چه کارهایی بعد از بوتاکس اجتناب کرد:

بعد از بوتاکس

 

از مصرف الکل و مسکن خودداری کنید:

اگر بعد از بوتاکس به نوشیدن الکل فکر می کنید، بهتر است از مصرف آن اجتناب کنید. همچنین باید از مصرف داروهای مسکن نیز خودداری کنید.

مشکل استفاده از مسکن ها یا نوشیدن الکل بعد از بوتاکس این است که هر دو باعث رقیق شدن خون می شوند که می تواند باعث بدتر شدن هرگونه کبودی ناشی از بوتاکس شود.

کبودی پس از انجام بوتاکس رایج است، اما انجام هر کاری که در توان دارید برای کاهش عوارض جانبی مهم است. اگر در حال برنامه ریزی برای بیرون رفتن از شب هستید، بهتر است چند روز صبر کنید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

از ورزش بدنی خودداری کنید:

توصیه می کنیم حداقل 24 ساعت پس از عمل بوتاکس صبر کنید تا در هر گونه تمرین بدنی شرکت کنید.

این امکان وجود دارد که هنگام شرکت در آمادگی جسمانی، خود را کبود کنید، به خصوص اگر در حین تمرین به طور تصادفی صورت خود را بگیرید.

چند روز صبر کردن برای ورزش پس از انجام عمل بوتاکس باعث می شود که صورت شما محافظت شود. در حالی که ما می دانیم که بعید است که در حین فعالیت بدنی روی صورت خود بیفتید، بهتر است که ایمن باشید تا متاسف باشید.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد اسکار آکنه بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

از قرار گرفتن در معرض گرما خودداری کنید:

24 ساعت پس از درمان باید از آفتاب گرفتن یا قرار گرفتن در معرض گرمای شدید خودداری کرد.

از دست زدن به صورت یا ماساژ ناحیه درمان خودداری کنید:

این وسوسه انگیز است که بخواهید بعد از بوتاکس صورت خود را احساس کنید، اما لمس کردن می تواند بر نتایج عمل شما تأثیر بگذارد.

ما بسیار مراقب هستیم که تزریق بوتاکس دقیق باشد. از آنجایی که بوتاکس روشی است که برای جلوگیری از افتادگی عضلات صورت شما را بی‌حس می‌کند، ضروری است که آن را به حال خود رها کنید تا جادوی خود را اعمال کند.

لمس صورت ممکن است بوتاکس را به نواحی دیگر صورت منتقل کند و این بر موفقیت درمان شما تأثیر می گذارد.

پیشنهاد می کنیم حداقل تا 24 ساعت پس از انجام بوتاکس صورت خود را لمس نکنید.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

 

از پوشیدن سر تنگ خودداری کنید:

پس از انجام بوتاکس در پیشانی، از پوشیدن هر چیزی که ممکن است روی پیشانی شما محکم باشد، مانند کلاه یا هدبند خودداری کنید.

آنچه در مورد دراز کشیدن بعد از بوتاکس باید بدانید:

اجتناب از دراز کشیدن بعد از بوتاکس به مدت چهار ساعت ضروری است. این کار از وارد کردن فشار به نواحی درمان جلوگیری می کند و به آن اجازه می دهد به درستی در عضلات شما پخش شود.

چند ساعت اول پس از انجام بوتاکس در حالت عمودی قرار بگیرید و از هر گونه فعالیتی که ممکن است باعث وارونه کردن سرتان شود، مانند خرید کفش، خودداری کنید.

اگر بعد از بوتاکس قصد سفر دارید، خبر خوب این است که می توانید بدون هیچ نگرانی پرواز کنید! تغییر فشار یا ارتفاع کابین هیچ تاثیر منفی بر بوتاکس ندارد. فقط به خاطر داشته باشید که تا چهار ساعت بعد از عمل روی صندلی خود دراز نکشید.

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

مشاوره خواب بعد از بوتاکس:

اگر فکر می کنید چه مدت پس از بوتاکس می توانید دراز بکشید، تنها نیستید. توصیه های خواب بعد از بوتاکس بخش مهمی از مراقبت های بعد از بوتاکس شما است.

مهم است که از خوابیدن در مناطقی که بوتاکس تزریق شده است خودداری کنید. کنترل نحوه خوابیدنتان چالش برانگیز است، به خصوص اگر عادت به خوابیدن به روش خاصی داشته باشید. با این حال، اگر عمل شما شامل تزریق بوتاکس در صورت بود، باید به پشت بخوابید.

بوتاکس به زمان نیاز دارد تا در عضلات شما جا بیفتد و خوابیدن روی صورت ممکن است از این امر جلوگیری کند. خبر خوب این است که فقط باید یک شب از خوابیدن روی صورت خودداری کنید!

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20