preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

بهبود پس از انتقال چربی صورت چه مدت طول می کشد؟

بهبود پس از انتقال چربی صورت چه مدت طول می کشد؟

بهبود پس از انتقال چربی صورت

پس از انتقال چربی صورت، ممکن است کمی کبودی و ناراحتی در ناحیه اهداکننده و پیوند داشته باشید. اکیداً به شما توصیه می شود که استراحت کنید و سر خود را تا حدود 24 ساعت بعد از عمل بالا نگه دارید.

احتمالاً بعد از حدود یک هفته می‌توانید کار و فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرید، در این مرحله تورم و کبودی تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

خطرات

خطرات انتقال چربی نسبتاً ناچیز است و شامل بافت ناهموار پوست، آبسه، عفونت و جای زخم ضعیف است. همچنین، خطر پر شدن بیش از حد یا کم‌تر ناحیه پیوند وجود دارد، اما یک ارائه‌دهنده با تجربه مانند دکتر برمودز معمولاً می‌تواند از آن اجتناب کند.

دکتر مریم فروغی متخصص  تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد اسکار آکنه بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

 

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

 

فواید

انتقال چربی صورت فواید زیادی دارد. یکی از جالب‌ترین پیشرفت‌های کشف شده در سال‌های اخیر این است که چربی پیوندی سرشار از سلول‌های بنیادی است. تزریق فیلر در اصفهان – هنگامی که سلول های بنیادی به صورت شما منتقل می شوند، باعث بهبود بافت و رنگ پوست شما می شوند.

بسیاری از بیماران نیز آرامش خاطر ناشی از انتقال چربی را دوست دارند.

از آنجایی که چربی بافت خود شماست، هیچ نگرانی در مورد واکنش آلرژیک شدید یا سایر عوارضی که اگرچه نادر است، در هنگام تزریق مواد مصنوعی مانند Juvederm یا Restylane به صورت رخ می دهد، وجود ندارد.

و انتقال چربی یک تکنیک کم تهاجمی است که نیازی به برش های بزرگ ندارد. احتمال بسیار کمی وجود دارد که زخم قابل توجهی از خود به جای بگذارد.

در نهایت، چربی بیشتر از فیلرهایی مانند Restylane و Juvederm دوام دارد. هنگامی که چربی منبع خونی ایجاد می کند، می تواند برای مدت طولانی (شاید حتی برای همیشه) در بدن شما باقی بماند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازگشت ساعت با تزریق چربی به صورت داشته باشید.

 

لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید تا وقت قبلی بگیرید.

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20