preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

هیالورونیک اسید برای تزریق فیلر چیست؟

هیالورونیک اسید برای تزریق فیلر چیست؟

تزریق فیلر اصفهان

 

یک قند طبیعی که در بدن انسان یافت می شود، هیالورونیک اسید آبرسان ترین ماده در جهان است. عملکرد آن جذب آب و مرطوب نگه داشتن پوست، حجیم و جوان نگه داشتن پوست است. همانطور که بدن انسان به طور طبیعی هیالورونیک اسید تولید می کند.

با افزایش سن، بدن مقدار اسید هیالورونیک و فیبرهای کلاژن را کاهش می دهد. آنها خشک می شوند و نازک تر می شوند و در نتیجه هیدراتاسیون و خاصیت ارتجاعی از بین می روند. این باعث افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک می شود.

با افزودن اسید هیالورونیک به پوست، کلاژن را احیا می کنیم و اثری شاداب تر و حجیم تر ایجاد می کنیم. هیالورونیک اسید عنصر ساختاری اصلی بافت همبند است.

اولین بار چه زمانی معرفی شد؟

سالهاست که برای وارد کردن انسولین استفاده می شود. با این حال، از بهار سال 1396 برای پر کردن چین و چروک و همچنین تزریق ترکیب اسید هیالورونیک به لب استفاده می شود. از آن زمان به بعد رشد ثابتی را در گروه های کوچکتر زیبایی شناسی آغاز کرد.

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  و متخصص بهترین ژل لب اصفهان دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند.

تفاوت بین قلم هیالورون و تزریق فیلر چیست؟

تزریق فیلر عمیق تر به لایه های زیرین پوست می رود. از آنجایی که به رگ های خونی و انتهای عصبی نزدیک تر است، خطرات بیشتری را به همراه دارد.

تزریق قلم هیالورون آنقدر عمیق نیست، در عوض، قلم هیالورون فقط می تواند فیلر را به لایه بالایی درم – درم پاپیلاری تزریق کند.

 

تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان

 

 

آیا درمان با قلم هیالورون بی خطر است؟

آره! باید توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود.

چقدر طول می کشد و چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

درمان پرکننده لب هیالورون معمولاً 3 تا 9 ماه طول می کشد. این درمان را می توان هر 3 تا 4 هفته یکبار انجام داد تا لب های پرتر ایجاد شود تا زمانی که به اندازه و چاق شدن دلخواه خود برسید.

توصیه می شود قرار ملاقات ها را در “لایه ها” برنامه ریزی کنید. نوبت اول یک پایه ایجاد می کند و قرار دوم 3 هفته بعد برای ساختن لب های عالی توصیه می شود.

پس از آن، می توانید هر 12 تا 16 هفته یک بار لمس کنید تا شکل و حالت خود را حفظ کنید. اما به خاطر داشته باشید که همه افراد متفاوت هستند و نتایج بسته به سرعت متابولیزه شدن فیلر در بدن شما می تواند متفاوت باشد.

موارد منع مصرف

  • باردار یا شیرده.
  • به لیدوکائین حساسیت دارد.
  • ناهنجاری های بینایی روی پوست بیمار در نواحی قابل درمان. (اگزما، پسوریازیس، کلوئید و غیره).
  • بیماری های مزمن / بیماری های قابل انتقال خون: HIV، هپاتیت B، هپاتیت C و غیره.
  • تبخال فعال دهان / تبخال
  • گلوکوم / دیابت / صرع / هموفیلی
  • وضعیت قلب
  • آکوتان یا استروئیدها
  • تحت شیمی درمانی
  • ظرف مدت 2 ماه روی محل عمل بوتاکس زده است.

آماده سازی پرکننده اسید هیالورونیک

جزئیات آماده سازی

برای اینکه با قلم هیالورون به بهترین شکل برای موفقیت آماده شوید، مراحل زیر را قبل از قرار ملاقات خود دنبال کنید.

۱ هفته قبل از رقیق‌کننده‌های خون و مواد کم‌آبی مانند کافئین، الکل، زگیل سنت جان، جینکو بیلوبا، روغن پامچال، روغن ماهی، ویتامین E، آسپرین، ایبوپروفن یا محصولات مشابه (ادویل، موترین، آلو) اجتناب کنید.

به مدت یک هفته قبل و یک هفته بعد از ترتینوئین، رتینال، رتینوئیدها، اسید گلیکولیک، لایه بردارها، محصولات حساس کننده پوست خودداری کنید.

72 ساعت قبل و 72 ساعت پس از آن، از مصرف غذاهای بسیار فرآوری شده / نمک خودداری کنید

روزانه 1/2 گالن یا بیشتر آب به مدت 48 ساعت قبل و بعد از درمان بنوشید. اسید هیالورونیک به سایر اسیدهای هیالورونیک و آب متصل می شود.

2-3 روز قبل و بعد از آن، قرص آرنیکا و یک ضدالتهاب برای کمک به تورم و کبودی مصرف کنید.

24 ساعت قبل و بعد از آن از پرواز یا سونا پرهیز کنید زیرا آب بدن را کم می کند.

24 ساعت قبل و بعد از تمرینات سخت خودداری کنید.

بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان

 

مراقبت های بعدی پرکننده هیالورونیک اسید

ژل التیام بخش هیالورونیک اسید

هرچه بیشتر در مورد روند بهبودی بدانید، مقابله با آن برای شما آسان تر است. روند درمان را می توان به 3 مرحله زیر تقسیم کرد. در طی 2-4 هفته پس از عمل، تمام این مراحل را تجربه خواهید کرد.

التیام سوزش در لایه های سطحی پوست و مدیریت توده های احتمالی.

تغییر در شکل و ضخامت پوست؛

دستیابی به وضعیت جدید پایدار.


از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.


برای مقداری تورم و کبودی آماده باشید ممکن است قرمزی، کبودی، تورم، حساسیت و/یا خارش در نزدیکی ناحیه درمان وجود داشته باشد. از خارش، نوک زدن یا برداشتن لب ها خودداری کنید. این کاملا طبیعی است و به طور کلی ظرف چند ساعت تا چند روز ناپدید می شود.

ممکن است در صورت لزوم برای کاهش درد، استامینوفن (تیلنول یا مشابه) مصرف کنید. مصرف قرص آرنیکا هومیوپاتی 3 روز قبل و بعد از نوبت به رفع کبودی کمک می کند.

توده ها و برآمدگی ها با پرکننده های قلم هیالورون کاملاً عادی هستند. توده ها و برجستگی ها به خودی خود ناپدید می شوند، اما ممکن است تا 2 هفته طول بکشد تا یکپارچه شده و پخش شوند.

پس از کاهش تورم، اگر باز هم توده وجود داشت، فشار ملایمی روی توده اعمال کنید و 2 تا 3 بار در روز تا ده دقیقه نگه دارید. یا از غلتک سرد برای ماساژ لب ها استفاده کنید.

مراقبت های بعد به مدت یک هفته قبل و یک هفته بعد از ترتینوئین، رتینال، رتینوئیدها، اسید گلیکولیک، لایه بردارها، محصولات حساس کننده پوست خودداری کنید. 72 ساعت قبل و 72 ساعت پس از آن، از مصرف غذاهای بسیار فرآوری شده خودداری کنید زیرا بدن را به شدت کم آب می کنند.

در عوض، هفته قبل اسفناج، کلم پیچ و کرفس بخورید تا سطح ویتامین K خود را افزایش دهید. به مدت 1 هفته پس از آن، ناحیه تحت درمان خود را از نور خورشید محافظت کنید و از SPF وسیع الطیف 45+ استفاده کنید.

از تعریق شدید، قرار گرفتن در معرض دمای شدید و شنا به مدت 2 تا 3 روز قبل از درمان خودداری کنید. هیدراته بمانید! کم آبی پرکننده اسید هیالورونیک را از بین می برد. 24 ساعت قبل و بعد از آن از پرواز یا سونا پرهیز کنید زیرا آب بدن را کم می کند.

حداقل تا 24 ساعت پس از عمل، با ناحیه درمان خود ملایم باشید. برای کمک به کبودی از قرص آرنیکا استفاده کنید 24 ساعت قبل و بعد از تمرینات سخت خودداری کنید. پس از کاهش تورم، اگر باز هم توده باقی ماند، ماساژ دهید یا از غلتک سرد روی لب ها استفاده کنید.


در صورت هرگونه سوال یا برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20