preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

رینوپلاستی غیر جراحی چگونه است؟

رینوپلاستی غیر جراحی چگونه است؟

تزریق فیلر به بینی

 

رینوپلاستی غیر جراحی

بینی یکی از بارزترین ویژگی هاست. بقیه قسمت های صورت شما را متعادل می کند و همه چیز را در تناسب قرار می دهد.

این بدان معناست که وقتی عیوبی در شکل یا ظاهر بینی مانند قوز بینی وجود دارد، می تواند منبع بزرگی برای آزار و استرس باشد. در حالی که به طور سنتی، تنها گزینه برای رفع این عیوب، جراحی زیبایی بینی بوده است. با این حال، اکنون می توانیم بینی را با پرکننده بینی متعادل کنیم.

مزایای درمان پرکننده بینی:

  • هر گونه برآمدگی یا نقص را متعادل کنید.
  • اصلاح قوز بینی.
  • نوک بینی را بلند کنید.
  • ظاهر پروفیل جانبی را بهبود بخشید.

آیا جراحی بینی بدون جراحی گزینه ای برای شماست؟

دکتر مریم فروغی خوشحال خواهند شد که به هر یک از سوالات ما پاسخ دهند و به شما کمک کنند تا در یک مشاوره رایگان در  کلینیک ما تصمیم بگیرید.


دکتر مریم فروغی تزریق ژل و فیلر در اصفهان  و متخصص بهترین ژل لب اصفهان می باشند.


بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

در مورد رینوپلاستی غیر جراحی

برخی از ویژگی های صورت ما می توانند تاثیر زیادی بر هماهنگی چهره ما داشته باشند. بینی یکی از بارزترین ویژگی‌هاست و می‌تواند عامل اصلی متعادل‌سازی چهره و افزایش زیبایی طبیعی شما باشد. نقص در شکل بینی یا در امتداد پل بینی می تواند منبع ناامنی عمده باشد.

به طور سنتی، تنها راه برای اصلاح بینی، جراحی بینی با جراح پلاستیک بود. با این حال، این روش می‌تواند بسیار پرهزینه باشد و همچنین می‌تواند بسیار زمان بر باشد، با زمان استراحت عمده برای بهبودی پس از یک جراحی تهاجمی.

با این حال، با پیشرفت در پزشکی زیبایی، پزشکان زیبایی اکنون می توانند نتایج مشابهی را با جراحی بینی غیر جراحی به دست آورند.

جراحی بینی بدون جراحی می تواند شکل بینی را تغییر دهد، هرگونه برآمدگی را صاف کند و نوک بینی را بلند کند.

در مشاوره رایگان شما، پزشک ما به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا پرکننده بینی گزینه ای برای شماست و آیا شما کاندید خوبی برای این روش هستید یا خیر. پس از این، پزشک شما فیلر را دقیقاً در امتداد پل بینی تزریق می کند تا اهداف زیبایی منحصر به فرد شما را ارائه دهد.

نتایج فیلر بینی فورا قابل مشاهده است و این روش بر خلاف مشابه جراحی نیازی به استراحت ندارد. نتایج حدود 3-6 ماه باقی می ماند.

پس از درمان، بسیاری از بیماران دچار تورم و کبودی جزئی در اطراف ناحیه تزریق شده می‌شوند، اما در روزهای بعد از بین می‌رود.

از پرکننده های پوستی نیز می توان برای تقویت نواحی صورت از جمله خطوطی مانند خط فک و چانه استفاده کرد.

 

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

 

بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

 

برای رینوپلاستی غیر جراحی از چه محصولات پرکننده ای باید استفاده کرد؟

هر فیلر پوستی کیفیت یکسانی ندارد…

همانطور که پرکننده ها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند، تعداد محصولات موجود در حال افزایش است. با این حال، هر محصولی از کیفیت یکسانی برخوردار نیست و این می تواند بر کیفیت نتایج شما تأثیر بگذارد.

همه تمرین‌کنندگان آموزش و تجربه یکسانی ندارند…

در حالی که تزریق فیلر پوستی معمولاً بسیار ایمن و غیر دائمی است، اما زمانی که توسط متخصصان غیرمجاز انجام شود، همچنان می‌تواند خطرات و عوارضی را به همراه داشته باشد.

دکتر مریم فروغی می‌خواهد مطمئن شود که همیشه در کلینیک‌ ما احساس می‌کنید در امن‌ترین دست‌ها هستید.

رینیوپلاستی غیر جراحی مراقبت های بعد:

می توانید انتظار داشته باشید که قرمزی، تورم یا کبودی جزئی در اطراف ناحیه تزریق شده مشاهده کنید. این عوارض جانبی جزئی احتمالا فقط چند روز طول می کشد.

توصیه می کنیم در روز درمان از استعمال دخانیات، آرایش و الکل خودداری کنید. همچنین مهم است که تا 48 ساعت پس از درمان از فعالیت بدنی بیش از حد خودداری کنید.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20