preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

فیلرهای بینی چیست؟

فیلرهای بینی چیست؟

تزریق فیلر بینی

 

بسیاری از مردم احساس می کنند بینی هایشان خیلی بزرگ، خیلی کوچک، کج یا ناهموار است. چیزی که آنها نمی دانند این است که بینی بدشکل را می توان به سادگی و به سرعت بدون جراحی و زمان کوتاهی درمان کرد… فقط با کمی پرکننده بینی.

تصور غلط رایج در مورد پرکننده های پوستی این است که می توانند صورت و بینی شما را بزرگتر نشان دهند. با این حال، این به هیچ وجه درست نیست. آنها می توانند برعکس عمل کنند. با تزریق فیلر به بینی شما می توانیم شکل بینی را برای بهتر شدن تغییر دهیم.

پرکننده های بینی یک راه حل غیرجراحی برای کمک به کوچکتر، باریکتر به نظر رسیدن بینی یا اصلاح برآمدگی روی بینی است. با استفاده از تزریق اسید هیالورونیک در نقاط استراتژیک، می‌توانیم پل بینی را باریک کنیم، اندازه سوراخ بینی را کاهش دهیم و شکل کلی بینی را برای ظاهری دلپذیر، بدون نیاز به جراحی یا استراحت، ساده کنیم.

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  هستند و همچنین مفتخر بودند خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

چگونه با پرکننده های پوستی بینی، بینی را کوچکتر نشان دهیم؟

چهره ها با نحوه انعکاس نور از سطح پوست درک می شوند. هنگامی که توسط یک پزشک بسیار ماهر انجام می شود، پرکننده را می توان به آرامی روی پل بینی شما قرار داد و مناطقی را که نور بیشتر از آن منعکس می شود را ردیابی کرد.

جراحی بینی بدون جراحی می تواند به خوبی پل بینی را باریک کند و ظاهری کوچکتر ایجاد کند.

اصلاح عدم تقارن بینی با پرکننده های پل بینی:

می‌توانیم با قرار دادن پرکننده‌های پوستی در نقاط استراتژیک روی بینی بد شکل، شکل بینی را دوباره متعادل کنیم و عدم تقارن را اصلاح کنیم.

قسمت پایین بینی اغلب به دلیل برآمدگی، فرورفتگی یا فرورفتگی، نامتقارن ظاهر می شود. اما زمانی که توسط یک پزشک مجرب انجام شود، می‌توان آن‌ها را با پرکننده‌های بینی تغییر شکل داد و تغییر شکل داد.

علاوه بر این، اندازه سوراخ بینی را می توان با تزریق فیلر پوستی در گوشه های بینی کاهش داد.

 

تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-ژل-لب-در-اصفهان
تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-ژل-لب-در-اصفهان

 


دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان


دستیابی به لیفت بینی با فیلر – رینوپلاستی غیر جراحی:

با بالا رفتن سن زنان و مردان، بینی شروع به پایین آمدن می کند. این را می توان با تزریق فیلر در پایه بینی درمان کرد تا باعث بلند شدن آن شود. مسلماً، روش جراحی بینی غیر جراحی می تواند کمی ناراحت کننده باشد و باعث آبریزش چشم شود، اما همچنین می تواند بدون بالا بردن بیش از حد بینی جذاب به نظر برسد.

تجربه مهم است:

تجربه برای رینوپلاستی غیر جراحی ضروری است. جراحی بینی بدون جراحی یک درمان هنری و فنی است که نیاز به یک دست ثابت و پزشک مجرب دارد، مانند آنچه در کلینیک خود داریم. شما به فردی نیاز دارید که بداند چگونه فیلرهای بینی را در قسمت های استراتژیک به درستی اعمال کند.

در صورت استفاده صحیح، از این تکنیک های هوشمندانه می توان برای باریک کردن، تنظیم مجدد و کوچک کردن ماهرانه قاعده بینی به گونه ای استفاده کرد که فوراً نشان داده شود و چشم را به طرز درخشانی فریب دهد… همه اینها بدون جراحی و زمان کوتاهی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رینوپلاستی یا سایر درمان هایی که ما در کلینیک های خود در اصفهان ارائه می دهیم، لطفاً برای رزرو مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.

تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20