preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

3 نکته ای که باید در مورد پرکننده بینی بدانید؟

3 نکته ای که باید در مورد پرکننده بینی بدانید؟

تزریق پرکننده بینی

 

وقتی صحبت از تغییر شکل بینی به میان می آید، دیگر نیازی نیست که برای جراحی بینی سنتی زیر چاقو بروید. تعداد بیشتری از بیماران در عوض برای دستیابی به شکل رویایی بینی خود از پرکننده های بینی استفاده می کنند و این درمان سریع و ساده را به جای جراحی تهاجمی ترجیح می دهند.

چه به اندازه و چه شکل، بسیاری از افراد در مورد بینی خود ناامنی دارند. شکایات رایج شامل برآمدگی ها، فرورفتگی ها و نگرانی در مورد بینی های کج یا قلاب مانند است که همه آنها را می توان با رینوپلاستی مایع برطرف کرد.

همانطور که دوستان و خانواده به آن‌ها اطمینان می‌دهند که نمی‌توانند مشکل را ببینند، گاهی اوقات، ناامنی‌های اطراف بینی می‌تواند باعث از دست دادن اعتماد به نفس افراد شود، و باعث می‌شود از عکس‌برداری دوری کنند یا حتی از فعالیت‌های اجتماعی کنار بکشند.

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  قادرند خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

 

بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

 

چگونه رینوپلاستی غیرجراحی می تواند بینی را تقویت کند؟

مردم اغلب بینی “دکمه ای” و پل بینی بلند را با زیبایی مرتبط می دانند. به همین دلیل است که کسانی که بینی‌های قلاب‌دار دارند یا پل‌های بینی پایینی دارند ممکن است بخواهند بینی خود را بزرگ کنند، که در گذشته به معنای انجام جراحی زیبایی بینی برای بلند کردن و تغییر شکل آن بوده است.

سایر افراد مبتلا به ناامنی در اطراف بینی خود ممکن است اغلب تعجب کنند که بعد از درمان زیبایی چگونه به نظر می رسد، اما حاضر نیستند از نظر مالی یا فیزیکی به یک عمل جراحی کامل بینی بدون اطمینان از نتیجه عمل کنند.

برای کسانی که نمی خواهند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، جراحی بینی سنتی به وضوح راه حلی نیست. درعوض، نتایج فوری را می توان از طریق عمل بینی بدون جراحی و تقریباً بدون توقف به دست آورد – فیلر پوستی به سادگی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود تا به شکل مورد نظر برسد.

رینوپلاستی غیرجراحی صنعت را متحول کرده است و به ویژه در افرادی که بینی منحنی یا قلابی شکل دارند و افرادی که بر روی پل بینی برآمدگی دارند بسیار محبوب است.

در مطب دکتر مریم فروغی حتی می‌توانیم نوک بینی شما را برجسته کنیم و زاویه بینی به دهان را افزایش دهیم، که اغلب با ظاهری جوان‌تر همراه است. برخلاف رینوپلاستی سنتی، نیازی به بیهوشی عمومی، گچ گیری یا استراحت طولانی نخواهد بود.

در هالیوود، این درمان زیبایی حتی به عنوان جراحی بینی در زمان ناهار نیز شناخته می شود.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

اگر به تغییر شکل بینی فکر می‌کنید و فکر می‌کنید که جراحی بینی بدون جراحی می‌تواند برای شما مناسب باشد.

 

بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

 

در اینجا چیزی است که باید در مورد این روش بدانید:

عمل بینی بدون جراحی چگونه کار می کند؟

رینوپلاستی غیرجراحی – که به عنوان جراحی بینی غیر جراحی یا جراحی بینی مایع نیز شناخته می شود – از پرکننده اسید هیالورونیک (HA) استفاده می کند.

در کلینیک دکتر مریم فروغی تمام تزریقات پرکننده پوستی با استفاده از یکی از بهترین فیلرهای پوستی در صنعت آرایشی در حال حاضر انجام می شود. HA به طور طبیعی در بدن ایجاد می شود و عملکرد ساختاری مهمی دارد و مسئول کاملی و استحکام پوست است.

فیلر پوستی به نواحی مورد نظر تزریق می شود تا اثری صاف، قوی و طبیعی ایجاد کند.

جراحی بینی بدون جراحی چقدر طول می کشد؟

درمان پرکننده بینی سریع است و بسته به ناحیه درمان معمولا 30 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. برخلاف رینوپلاستی سنتی، جراحی بینی بدون جراحی کمترین اختلال را در زندگی روزمره شما ایجاد می کند.

شما می توانید بلافاصله به فعالیت های روزانه خود نیز بازگردید، زیرا این روش نیازی به زمان استراحت یا بازیابی ندارد.

پرکننده اسید هیالورونیک با یک سوزن نازک تزریق می‌شود و درد بسیار کمی در طول درمان احساس می‌شود – این احساس را می‌توان با نیش‌های کوچک یا نیش زدن مقایسه کرد.

در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20