preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

چه کسانی جراحی هایپرهیدروزیس انجام می دهند؟

چه کسانی جراحی هایپرهیدروزیس انجام می دهند؟

جراحی هایپرهیدروزیس

هنگامی که سایر درمان‌ها جواب نمی‌دهند و علائم شما ادامه می‌یابد، ارائه‌دهنده شما ممکن است جراحی را در نظر بگیرد.

جراحان برخی از موارد تعریق بیش از حد زیر بغل را با برداشتن غدد عرق زیر بغل درمان می کنند. قطع دقیق اعصاب مسئول علائم (به نام سمپاتکتومی) ممکن است برای برخی از افراد مبتلا به هایپرهیدروزیس تسکین دهد.

جراحی این پتانسیل را دارد که مزایای ماندگاری برای تعریق مداوم که به درمان های دیگر پاسخ نمی دهد ارائه دهد. اما هر روشی خطراتی دارد. بسیاری از افراد دارای عوارض جانبی پس از جراحی مانند تعریق در نواحی دیگری هستند که جراحی آنها را درمان نکرده است (هیپرهیدروزیس جبرانی). در مورد مزایا و معایب احتمالی یک روش با ارائه دهنده مورد اعتماد خود صحبت کنید.

عوارض هیپرهیدروزیس چیست؟

با گذشت زمان، تعریق بیش از حد می تواند شما را در معرض افزایش خطر ابتلا به عفونت پوست قرار دهد. هیپرهیدروزیس همچنین می تواند بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد.

ممکن است متوجه شوید که چگونه رفتار خود را تغییر می دهید تا علائم خود را از دیگران پنهان کنید. تعریق مداوم ممکن است آنقدر شدید باشد که از انجام کارهای معمول (مانند بلند کردن بازوها یا دست دادن) اجتناب کنید. حتی ممکن است برای جلوگیری از مشکلات یا خجالت ناشی از تعریق بیش از حد از فعالیت هایی که از آن لذت می برید دست بکشید.

در برخی موارد، تعریق شدید ممکن است به دلیل یک مشکل شدید و تهدید کننده زندگی باشد. اگر درد قفسه سینه یا احساس تهوع یا سرگیجه همراه با علائم تعریق داشتید، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد تزریق بوتاکس بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

آیا می توانم از هایپرهیدروزیس پیشگیری کنم؟

هیپرهیدروزیس کانونی قابل پیشگیری نیست. ممکن است بتوانید از برخی موارد هیپرهیدروزیس عمومی پیشگیری کنید. کلید تشخیص و درمان دقیق برای یک بیماری زمینه ای است که باعث علائم می شود.

برای افراد مبتلا به هیپرهیدروزیس چیست؟

در حالی که هیپرهیدروزیس هیچ درمانی ندارد، شما گزینه هایی برای کنترل علائم خود دارید. و امروزه درمان ها متنوع و در حال تکامل هستند.

با این حال، در حالی که هایپرهیدروزیس تهدید کننده زندگی نیست، می تواند به طور جدی نحوه زندگی شما را مختل کند. نگرانی در مورد تعریق بیش از حد می تواند بر روابط، زندگی اجتماعی و شغل شما تأثیر بگذارد. تماس با یک ارائه دهنده سلامت روان ممکن است حمایت ارزشمندی را فراهم کند. یک گروه پشتیبانی هیپرهیدروزیس می تواند شما را با افرادی که با چالش های مشابهی روبرو بوده اند، ارتباط دهد. پشتیبانی می تواند به شما کمک کند تا آنچه را که شما را منحصر به فرد می کند در آغوش بگیرید.

در صورت تعریق باید با پزشک خود تماس بگیرید:

روی زندگی شما تاثیر منفی می گذارد
باعث می شود از فعالیت ها یا افرادی که دوستشان دارید اجتناب کنید.
با گذشت زمان بدتر می شود.
یک شب هنگام خواب اتفاق می افتد. جراحی هایپرهیدروزیس.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

چه سوالاتی باید از پزشکم بپرسم؟

اگر هیپرهیدروزیس دارید، ممکن است بخواهید از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید:

چه چیزی باعث علائم تعریق من شد؟
گزینه های درمان من چه هستند؟
کدام روش های درمانی را توصیه می کنید ابتدا امتحان کنم؟
آیا می توانم برای بهبود علائم یا سلامت کلی خود کار دیگری انجام دهم؟
چگونه می توانم از سلامت روان خود حمایت کنم؟

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تعریق بیش از حد به دلیل هایپرهیدروزیس می تواند یک مشکل کوتاه مدت یا طولانی مدت باشد. برخی از افراد را در بیشتر زندگی خود تحت تاثیر قرار می دهد. نگرانی در مورد اینکه چگونه کسی ممکن است به علائم شما واکنش نشان دهد (مانند تکان دادن دست عرق کرده شما) ممکن است شما را مجبور به کناره گیری کند.

هیچ درمانی برای هیپرهیدروزیس وجود ندارد، اما کمک در دسترس است. ارائه‌دهنده شما ممکن است یک ضد تعریق با نسخه قوی توصیه کند. درمان های جدیدتر راه های بیشتری را برای کاهش علائم به شما ارائه می دهند.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20