preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

ویژگی های مزوتراپی مو چیست؟

ویژگی های مزوتراپی مو چیست؟

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

در حال حاضر متخصصان روش های بسیار متنوعی را برای درمان مو به بیماران ارائه می دهند. علاوه بر شرایط مالی، انتخاب ها نیز تحت تأثیر نتیجه مورد انتظار درخواست قرار می گیرند. مزوتراپی آلوپاتیک (نوعی درمان) است که در آن اثر فوراً مشاهده می شود، اما آنقدر که ما می خواهیم دوام نمی آورد. همچنین هومیوپاتی است (درمانی که به ترمیم مو کمک می کند)، برای اثرگذاری طولانی مدت طراحی شده است، بنابراین نتیجه فوراً قابل توجه نخواهد بود.

کوکتل های آلوپاتیک مورد استفاده در مزوتراپی مو

آنها حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، الاستین، کلاژن، گشادکننده عروق و سایر اجزای فعال هستند. پزشک پس از بررسی دقیق مو و پوست سر و مشکلات مربوط به بیمار، موقعیت صحیح و نتایج مورد نظر را تعیین می کند. مهم: این نوع کوکتل ها می توانند به سرعت مشکل را حل کنند.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی درمان ریزش مو با مزوتراپی مو خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

کوکتل های هومیوپاتی مورد استفاده در مزوتراپی مو

آنها فقط حاوی عناصر گیاهی هستند که با محلول آبی ترکیب شده اند، بدون استفاده از روغن و سایر اجزای شیمیایی. این ترکیب فعالیت پتانسیل خود بدن را بیدار می کند و به فعالیت لامپ ها کمک می کند. این اثر مانند یک کره برفی تجمعی است، بنابراین نباید انتظار نتایج قابل مشاهده پس از اولین روش را داشته باشید. مهم: چنین کوکتل هایی برای بیمارانی مناسب است که نگران زیبایی زیبایی مو و همچنین خود مشکل هستند.

 

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو
درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

 


پیشنهاد مطالعه: درمان اضافه وزن و چاقی

کاربرد در مزوتراپی مو

مزوتراپی استفاده از مواد فعال در زیر پوست با استفاده از ابزارهای مختلف است. این روش دارای آستانه درد احتمالی و مدت زمان خاص استفاده و عوارض جانبی احتمالی حتی نادر است. یکی از روش های رایج مورد استفاده توسط متخصصین تزریق مخلوط مزوتراپی به بدن است. برای چنین روش هایی به سرنگ هایی با طراحی خاص نیاز است که باید با سوزن بسیار نازک انجام شود. نکته مهم: علاوه بر روش‌های دیگر، تزریق‌ها بی‌دردترین هستند، اما زمان مورد نیاز برای این روش بیشترین زمان را دارد. بیمار در پشت سر و گوش احساس ناراحتی می کند. این روش کمی آسیب زا است.

تفنگ مزوتراپی مو

استفاده از این نوع دستگاه نیاز به نهایت دقت و توجه دارد، زیرا اقدامات نادرست می تواند باعث آسیب های جزئی در ناحیه سر شود. بنابراین، قبل از پذیرش چنین رویه ای، باید به خوبی در مورد جوانب مثبت و منفی آن فکر کنید. هنگام انتخاب پزشک، باید مطمئن شوید که او تجربه عملی کافی دارد. یک سرنگ با عمق تزریق قابل تنظیم روی تفنگ نصب شده است. با کمک چنین تفنگی می توانید هر کوکتل درمانی را معرفی کنید که هدف آن مقابله با یک مشکل خاص مو است.

انژکتور مزو یا غلتک مزو

در حال حاضر می توان از meso roller که وسیله ای ویژه برای درمان مو و پوست سر است در بسیاری از کاربردهای سرم استفاده کرد. معمولا در مراکز زیبایی از انژکتورهای مزو یا مزو رولر استفاده می شود. این ابزار شامل تعداد زیادی سوزن کوچک است که در یک درام معمولی قرار گرفته اند. برای استفاده راحت، درام به دسته وصل شده است. به دلیل راحتی و سهولت استفاده، در عمل زیبایی بسیار محبوب است.

اصل اصلی عملکرد: اعمال فرآیند لازم به پوست سر، تزریق زیر پوست با سوزن. اصل عمل مشابه استفاده از غلتک هنگام کار بر روی دیوارها است. دستگاه دوم عموما در مراکز زیبایی استفاده می شود. اصل کار مانند اسلحه است، فقط بسیاری از سوزن ها زیر پوست می روند. در اصل از سرنگ استفاده می شود. با یک ضربه انگشت، یک دسته سوزن فوراً وارد پوست سر می شود. این روش ممکن است درد و ناراحتی کمی بیشتر از یک شلیک با اسلحه ایجاد کند.

استفاده از غلتک مزو در منزل

شما نمی توانید مزوتراپی تزریقی را به تنهایی در خانه انجام دهید. تزریق فقط در کلینیک ها، مراکز زیبایی و توسط متخصصین در منزل انجام می شود. قیمت این درمان بسته به تعداد جلسات و مخلوط هایی که استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. هزینه تحت تاثیر داروها، قیمت تعیین شده توسط کلینیک و خواص متخصص است. مزوتراپی معمولاً بیش از 30 دقیقه طول نمی کشد. می توانید یک دکتر پیدا کنید و در مورد کوکتل های پزشکی صحبت کنید. اگر می خواهید این روش را به تنهایی انجام دهید، گزینه دیگر استفاده از meso roller است. مهمترین مزیت این محصول امکان استفاده مستقل است. با این حال، تأثیر آن در مقایسه با تزریق‌های مربوط به زیر کمتر قابل مشاهده خواهد بود:

  1. عمق نفوذ ناکافی سوزن.
  2. هزینه بالای ترکیب.
  3. سوزن ها به سرعت غیر قابل استفاده می شوند.

مجدداً، اگر در این روش مقایسه قیمت و عملکرد انجام شود، ارزش استفاده از یک کوکتل یا یک ماده واحد را دارد. به عنوان مثال، یک مجموعه ویتامین. نکته مهم: اگر قرار است برنامه در خانه انجام شود، لازم است ابزار مناسب را با دقت انتخاب کنید.

 

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو
درمان ریزش مو با مزوتراپی مو

 

آیا در حین عمل درد وجود دارد؟

آره. درد علاوه بر قیمت بالای آن، عیب اصلی مزوتراپی است. با این حال، همه اینها به آستانه درد فردی بستگی دارد. اکسیپوت (پشت سر) و ناحیه گوش حساس ترین نواحی به تزریق هستند. بعد از مزوتراپی نمی توانید موهای خود را بشویید، به مدت 4 روز به استخر و اتاق بخار بروید تا از عوارض و ناراحتی جلوگیری کنید. همچنین ارزش دارد که این روش را در طول دوره قاعدگی متوقف کنید، زیرا درد در این دوره بسیار قوی تر احساس می شود. مهم: احساس درد بستگی به آستانه درد بیمار دارد.

موارد منع مصرف و عوارض مزوتراپی مو

اگر فولیکول ها حیات خود را از دست داده باشند اما هنوز زنده هستند، مزوتراپی می تواند با موهای مشکل دار مقابله کند. اما اگر مشکلات ناشی از دلایل مهم تری باشد – پس از تزریق نباید روی معجزه ای مانند وراثت و عدم تعادل هورمونی حساب کنید. تمام اقدامات پزشکی دارای موارد منع مصرف مختلف است و مزوتراپی از این قاعده مستثنی نیست. مزوتراپی مو در موارد زیر نباید ترجیح داده شود:

  • بارداری و شیردهی
  • حساسیت فردی به اجزای کامپوزیت
  • قاعدگی زنان
  • اختلالات سیستم غدد درون ریز
  • تومورهای خوش خیم و بدخیم
  • عفونت ها

مهم: موارد منع مصرف باید ذکر شود.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی درمان ریزش مو با مزوتراپی مو خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20