preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

درمان ریزش مو تا چه حدی امکان پدیر است؟

درمان ریزش مو تا چه حدی امکان پدیر است؟

درمان ریزش مو

آلوپسی یا ریزش مو، مردان و زنان را نیز درگیر می کند و ظاهری خسته، پیر و حتی بیمار به آنها می دهد. ریزش مو در مردان و زنان یک پدیده طبیعی است، اما اگر ریزش مو بیش از حد قابل توجه باشد، باید مطمئن شد که به شکل جدی‌تری از آلوپسی تبدیل نمی‌شود.

در مردان و زنان، آلوپسی آندروژنیک اغلب منشأ هورمونی دارد که ناشی از سطوح بیش از حد تستوسترون، آندروستندیون است… این حضور اغلب در اثر حوادث آسیب‌زا مانند استرس ایجاد می‌شود. اغلب موقتی است، می توان آن را درمان کرد و پیشرونده نیست.

چندین گزینه برای کاهش ریزش مو و تشویق و تحریک رشد مجدد وجود دارد.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهانمی تواند کمک شایان فراوانی انجام دهد.

چندین روش درمانی برای تحریک رشد مجدد مو پیشنهاد شده است:

درمان های پزشکی مانند ماینوکسیدیل و پروپشیا (برای آقایان).
درمان مزوتراپی مزوهیر در کلینیک های پاریس و لندن.
مزوپلاسما برای تحریک شدید رشد مجدد.
تکنیک Dray FUE کاشت مو.
مزوتراپی یک تکنیک بسیار کارآمد و بدون درد برای کاهش ریزش مو است.
آزمایشات پزشکی نشان می دهد که شانس رشد مجدد با استفاده از مزوتراپی مزوهیر 60 درصد است در مقایسه با 12 درصد با استفاده از ماینوکسیدیل یا فیناستراید. از آنجایی که این دو تکنیک با هم سازگار هستند، توصیه می شود برای نتیجه مطلوب از آنها استفاده کنید.

بهترین پزشک پوست و مو در اصفهان
درمان ریزش مو

مزوتراپی مزوهیر به طور مستقیم علل ریزش مو را هدف قرار می دهد:

سطح هورمون های اطراف فولیکول ها را متعادل می کند.
مواد مغذی سازگار شده را ارائه می دهد.
گردش خون را تحریک می کند.
مزوتراپی مزوهیر یک روش غیر تهاجمی است که بر پایه تزریق‌های میکرو به طور مستقیم به اپیدرم پوست سر، در بافت مورد نظر انجام می‌شود.

توصیه می شود جلسات مزوتراپی مزوتراپی مزو مو با جلسات مزوتراپی مزوپلاسما (غنی شده با فاکتورهای رشد بسیار محرک) جایگزین شود.

دو روش مزوتراپی – مزوهیر یا مزوپلاسما – با استفاده از یک پایه ویتامین از جمله مواد معدنی، بیوتین، اسیدهای آمینه، اسید هیالورونیک، اسیدهای نوکلئیک و کوآنزیم ها تهیه می شوند.

برای مزوتراپی مزوپلاسما، پلاسمای بیمار که به طور طبیعی غنی از پلاکت ها و فاکتورهای رشد است، پس از گرفتن نمونه خون اضافه می شود که به طور فعال رشد مجدد مو را تحریک می کند.

یک جلسه درمان مزو مو چگونه انجام می شود؟

در کلینیک درای لندن، یک جلسه درمان پوست با مزوهیر یا مزوپلاسما از طریق تزریق مزوتراپی حدود 15 دقیقه طول می کشد. هر جلسه مزوتراپی مزوهیر یا مزوپلاسما با معاینه تشخیصی دقیق پوست و نواحی تحت درمان توسط پزشک شروع می شود.

پس از مشخص شدن تشخیص، تصمیم گیری در مورد درمان و دریافت رضایت، تزریق مزوتراپی مزوهیر یا مزوپلاسما توسط پزشک با استفاده از یک تفنگ فشار هوا انجام می شود که یک میکرو دوز از کوکتل های مزوهیر یا مزوپلاسما را از طریق یک میکرو سوزن بدون درد تحویل می دهد.

 

بهترین پزشک پوست و مو در اصفهان

دوز کاملاً محاسبه شده و هر بار برابر است، همچنین عمق تزریق توسط پزشک برای نتیجه مطلوب کنترل می شود. تزریق ها روی پوست سر انجام می شود تا عمیقا آبرسانی و رشد مجدد مو تحریک شود.

در پایان درمان یک جلسه LED برای تقویت درمان تحریک کننده انجام می شود. پس از آن بیمار می‌تواند فوراً روز خود را ادامه دهد، زیرا مزوتراپی مزوهیر عوارض جانبی نامطلوب عمده‌ای ایجاد نمی‌کند و بنابراین زمان بهبودی وجود ندارد.

مدت زمان درمان مزوتراپی

به طور کلی حداقل 8 جلسه فشرده، متناوب بین مزوتراپی مزوهیر و مزوپلاسما، برای تحریک موثر رشد مجدد مو توصیه می شود. ریزش مو به طور کلی پس از جلسه دوم متوقف می شود و موها پس از دو یا سه ماه شروع به رشد می کنند. برای نتایج ماندگار، توصیه می شود که هر 3 ماه یک بار با مزوتراپی نگهدارنده یا مزوتراپی مزوپلاسما ادامه دهید.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان در تزریق فیلر اصفهان نیز متخصص هستند.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20