preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

نتایج حاصل از انتقال چربی به صورت چه مدت باقی می ماند؟

نتایج حاصل از انتقال چربی به صورت چه مدت باقی می ماند؟

دوام انتقال چربی به صورت

 

برای بیمارانی که متوجه می‌شوند برخی از ویژگی‌های صورت صاف یا خالی به نظر می‌رسند، می‌توان از پرکننده‌های پوستی تزریقی و/یا ایمپلنت‌های مصنوعی برای بازگرداندن ظاهری کامل‌تر و جوان‌تر استفاده کرد.

با این حال، در برخی موارد، بیماران جایگزین طبیعی تری را برای فیلرها و ایمپلنت های صورت ترجیح می دهند. برای این مردان و زنان، انتقال چربی صورت ممکن است ایده آل باشد.

به عنوان یک مزیت اضافی، نتایج حاصل از انتقال چربی معمولاً بسیار طولانی‌تر از پرکننده‌های آرایشی باقی می‌ماند، به این معنی که بیماران می‌توانند از ظاهر جدید خود برای سال‌ها یا حتی دهه‌های آینده لذت ببرند.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

 

انتقال چربی به صورت چیست؟

انتقال چربی صورت یک روش محبوب است که برای افزودن یا بازگرداندن حجم به برخی از ویژگی های صورت، خطوط صاف و چین و چروک ها و ایجاد ظاهری جذاب تر و جوان تر به طور کلی طراحی شده است.

بسیاری از مردان و زنان به دلیل روش طبیعی تر مورد استفاده در انتقال چربی صورت و همچنین نتایج طولانی مدت آن، انتقال چربی را در مقابل پرکننده های پوستی ترجیح می دهند.

 

انتقال چربی صورت چگونه کار می کند؟

در حین انتقال چربی صورت شما در اصفهان ، که به طور معمول با استفاده از بی حسی موضعی و آرامبخش قابل انجام است، دکتر خرسندی با استفاده از لیپوساکشن، چربی های ناخواسته را از ناحیه دیگری از بدن خارج می کند.

سپس چربی جدا شده، خالص شده و در سرنگ آماده می شود. دکتر مریم فروغی با استفاده از هنرمندی و دقت تخصصی خود، سلول‌های چربی را به نواحی خاصی از صورت تزریق می‌کند تا ظاهر مورد نظر بیمار را ایجاد کند. ماساژ دستی ممکن است بین هر لایه از تزریق انجام شود تا نتیجه صاف، یکنواخت و طبیعی به نظر برسد.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

 

چربی در کجای صورت قابل انتقال است؟

نگرانی های رایجی که می توان با انتقال چربی صورت برطرف کرد عبارتند از:

  • حلقه های فرو رفته زیر چشم
  • گونه های توخالی
  • چین های نازولبیال
  • لب های نازک
  • چانه عقب افتاده
  • خط فک ضعیف

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

مدت زمان انتقال چربی به صورت چقدر است؟

برخلاف فیلرهای پوستی که معمولاً هر 12 تا 18 ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد دارند، انتقال چربی صورت می‌تواند نتایجی را ارائه دهد که سال‌ها، دهه‌ها یا حتی بیشتر طول بکشد. دوام انتقال چربی به صورت

با این حال، بیمارانی که روش انتقال چربی را در نظر می گیرند باید به خاطر داشته باشند که روند طبیعی پیری متوقف نمی شود، بنابراین ممکن است در طول زمان متوجه تغییراتی در ظاهر خود شوند.

علاوه بر این، سلول‌های چربی که به صورت منتقل می‌شوند می‌توانند با نوسانات وزن تغییر اندازه دهند، که ممکن است نتیجه زیبایی بیمار را به خطر بیندازد یا حتی معکوس کند.

به همین دلیل، بسیار مهم است که بیماران متعهد به حفظ وزن ثابت پس از انتقال چربی خود باشند. این – همراه با یک سبک زندگی سالم، محافظت در برابر آفتاب، و یک روال مراقبت از پوست مناسب – می تواند به حفظ نتایج انتقال چربی صورت برای سال های آینده کمک کند.

 

با انتقال چربی صورت  به روشی طبیعی بدرخشید:

اگر به دنبال راه طبیعی تری برای پر کردن نفخ یا معکوس کردن علائم پیری هستید، ممکن است کاندیدای انتقال چربی به صورت باشید.

برای کشف تغییرات خیره کننده ای که ممکن است با انتقال چربی صورت برای شما امکان پذیر باشد، با ما تماس بگیرید تا امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20