preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

آیا لیزر موهای زائد می تواند باعث رشد بیش از حد مو شود؟

آیا لیزر موهای زائد می تواند باعث رشد بیش از حد مو شود؟

دوام لیزر موهای زائد

آیا زمان آن رسیده است که محصولات اپیلاسیون و تیغ را کنار بگذارید؟ آیا در حال بررسی درمان موهای زائد هستید اما نگران هستید که ممکن است باعث رشد مجدد موهای زائد شود؟ لیزر موهای زائد یک درمان محبوب برای مردان و زنانی است که خواهان راه حل طولانی مدت تری برای موهای ناخواسته هستند. این یک روش ایمن و موثر برای داشتن پوست تقریباً بدون مو در نواحی مختلف مانند زیر بغل، ناحیه بیکینی، پاها، سینه و صورت است. با این حال، بسیاری از بیماران تعجب می کنند که آیا موها پس از لیزر موهای زائد دوباره رشد می کنند؟

 متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد دوام لیزر موهای زائد بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

آیا کسی کاندید لیزر موهای زائد است؟

تصور کنید که دیگر با عمل طاقت فرسا اصلاح مکرر یا انجام جلسات اپیلاسیون ماهانه خود اذیت نمی شوید. لیزر موهای زائد یک راه حل مناسب طولانی مدت برای حذف فولیکول های مو در نواحی مختلف بدن مانند بازوها، پاها، زیر بازوها، پشت، صورت، قفسه سینه و ناحیه بیکینی است. بدون ایجاد ناراحتی یا تحریک ناشی از اصلاح و اپیلاسیون، پوست را صاف تر و بدون مو می کند. Med Spa در Seena One (مراقبت از پوست اصلاحی) یکی از پیشروها در خدمات لیزر موهای زائد است و با افتخار فناوری پیشرفته لیزر Lumenis® LightSheer™ Duet را ارائه می دهد که برای انواع پوست سریعتر، کارآمدتر و مؤثرتر است.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

نامزدهای خوب کسانی هستند که:

در مورد این خدمات انتخابی انتظارات واقع بینانه داشته باشید.
آیا بزرگسالان از وضعیت بدنی خوبی برخوردار هستند.
می خواهید اپیلاسیون، اصلاح یا سفید کردن موهای ناخواسته را متوقف کنید.
مایلند موهای بدن یا صورت خود را کاهش دهند.

 

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

 

آیا بعد از لیزر موهای زائد موها دوباره رشد می کنند؟

سوال رایجی که اغلب از بیماران پرسیده می شود این است که آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟ پس از درمان های اولیه، سلول های زایای فولیکول مو از بین می روند. بنابراین، چرا موها پس از آن به رشد خود ادامه می دهند؟ این شامل چرخه رشد مو می شود. فولیکول‌های مو در فاز فعال یا آناژن تحت تأثیر لیزر قرار می‌گیرند، در حالی که فولیکول‌های مو در مرحله غیرفعال تحت تأثیر لیزر قرار می‌گیرند.

اکثر بیماران به 4 تا 6 درمان برای مقابله با فولیکول‌های موی خفته در حین ورود به فاز آناژن برای نتایج مطلوب نیاز دارند. پس از تکمیل درمان های اولیه، اکثر بیماران از نتایج طولانی مدت لذت می برند و تنها احتمالاً نیاز به یک جلسه لمس سالانه دارند. اگر مقداری رشد مجدد مو را تجربه کنید، رنگ آن روشن تر و بافت نازک تر است.

آیا لیزر موهای زائد باعث رشد بیشتر مو می شود؟

اکثر بیماران به حداقل 3 تا 5 درمان لیزر موهای زائد در طی 3 تا 4 هفته برای نتایج مطلوب نیاز دارند. جلسات پخش می شوند تا به نواحی تحت درمان زمان لازم برای بهبودی و فولیکول های خفته مو برای رسیدن به فاز رشد فعال داده شود. بیماران مقداری تورم خفیف در اطراف فولیکول های مو و قرمزی خفیف پوست را تجربه خواهند کرد.

به ندرت اتفاق می افتد که بیماران رشد بیش از حد مو را در ناحیه مورد نظر تجربه کنند. بیماران ممکن است 1 تا 3 هفته پس از جلسات لیزر موهای زائد متوجه موهای بیشتری شوند، زیرا فولیکول‌ها در چرخه رشد شروع به ریزش می‌کنند. در طی این فرآیند، لایه برداری پوست، زمانی که تورم و قرمزی از بین رفت، می تواند به ریزش سریع موها کمک کند و پوست را صاف تر کند.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان  می باشند.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

 

آیا برای داشتن پوستی بدون مو و صاف آماده اید؟

اگر آماده هستید در مورد لیزر موهای زائد و اینکه چگونه این درمان زیبایی می تواند به شما کمک کند بیشتر بدانید، همین امروز یک مشاوره حضوری یا مجازی با دکتر مختار انیس تعیین کنید. ما نواحی مشکل شما را بررسی می کنیم و برنامه درمانی مناسب شما را سفارشی می کنیم.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20