preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

روش انتقال چربی به صورت چیست؟

روش انتقال چربی به صورت چیست؟

روش انتقال چربی صورت

 

در ابتدا بیش از یک قرن پیش برای کمک به افراد برای کاهش ظاهر زخم ایجاد شد. در طول سال ها، تکنیک های برداشت چربی و پیوند تکامل یافته است. و امروزه، فرآیند انتقال چربی به صورت، افراد را قادر می سازد تا از چربی های بسیاری از نقاط بدن برای تقویت ظاهر صورت خود استفاده کنند. درمان های پیوند چربی و فیلر تزریقی مشابه هستند.

با این حال، در طی عمل انتقال چربی به صورت، فرد از بافت بدن خود استفاده می کند. این خطر واکنش آلرژیک یا پس زدن بافت را از بین می برد.

همچنین به این معنی است که نتایج یک درمان پیوند چربی معمولاً بیشتر از نتایج یک روش پرکننده تزریقی باقی می‌ماند. در طی یک روش معمولی انتقال چربی به صورت، چربی از طریق یک برش کوچک در گردن برداشت می شود.

دکتر مریم فروغی متخصص  تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند.

سپس چربی تمیز، غلیظ و به ناحیه مورد نظر صورت تزریق می شود تا به جوانسازی کامل صورت کمک کند. دکتر مریم فروغی  همچنان یک جراح پلاستیک صورت بسیار مورد توجه است، زیرا او به طور مداوم از وظیفه خود برای کمک به بیماران فراتر می رود.

به عنوان بخشی از روش انتقال چربی صورت، دکتر عزیززاده با اهداف درمانی بیمار آشنا می شود و اطمینان حاصل می کند که این فرد می تواند به بهترین نتایج ممکن دست یابد.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

کدام نواحی صورت را می توان با پیوند چربی صورت درمان کرد؟

روش انتقال چربی به صورت فرد را قادر می سازد تا بسیاری از مشکلات صورت را برطرف کند، از جمله: خطوط پیشانی گودی دور چشم نازک شدن لب ها جای زخم یا فرورفتگی های کانتور در امتداد صورت خطوط “ماریونت” در اطراف دهان از دست دادن حجم گونه خارهای اشک گونه ها نزدیک دهان چین می شوند.

  یک طرح درمانی پیوند چربی صورت را ترسیم کند که تضمین می کند می تواند از مزایای یک روش انتقال چربی برتر به صورت برای سال های آینده بهره مند شود.

مشاوره پیوند چربی صورت روش پیوند چربی صورت نیاز به مشاوره اولیه دارد و دکتر مریم فروغی با فردی ملاقات می کند تا مطمئن شود که او کاندید مناسبی برای درمان است.

با مشاوره، دکتر مریم فروغی  می تواند آناتومی صورت فرد را بررسی کند و نگرانی ها و سوالات جراحی پیوند چربی صورت او را درک کند. علاوه بر این، دکتر عزیززاده می تواند یک ارزیابی عمیق را برای ایجاد یک طرح جراحی که متناسب با نیازهای فرد است، انجام دهد.

دکتر مریم فروغی  همچنین سابقه پزشکی فرد را برای شناسایی عوامل خطری که ممکن است بر نتایج جراحی تأثیر بگذارد را بررسی کند. با انجام این کار، دکتر مریم فروغی قادر است سلامت کلی فرد را ارزیابی کند تا مشخص کند که آیا او کاندیدای ایده آل برای تزریق چربی به صورت است یا خیر.

ریکاوری از روش انتقال چربی به صورت

دوره بهبودی از عمل انتقال چربی به صورت ممکن است چندین ماه طول بکشد. به این ترتیب، برای یک فرد مهم است که بر اساس آن آماده شود.

پس از انتقال چربی به جراحی صورت، بیمار باید سر خود را تقریباً سه تا پنج روز بالا نگه دارد. علاوه بر این، بیمار باید از پماد آنتی بیوتیک بر روی برش های جراحی استفاده کند تا خطر عفونت به حداقل برسد.

ممکن است بیمار در روزهای پس از عمل انتقال چربی صورت، درد خفیفی را تجربه کند. تزریق فیلر در اصفهان – با این حال، درد معمولا در عرض چند روز از بین می رود. در برخی موارد، داروهای ضد درد خوراکی ممکن است برای کمک به بیمار در کاهش درد پس از جراحی تجویز شود.

تورم ممکن است تا سه ماه پس از عمل انتقال چربی به صورت ادامه یابد. همچنین ممکن است تا شش ماه پس از جراحی در نقاط مختلف تزریق بی حسی ایجاد شود.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

 

دکتر مریم فروغی در اصفهان  اهمیت آمادگی برای انتقال چربی به جراحی صورت را درک می کند. او مراحل تزریق چربی به صورت را شرح می دهد و اطمینان حاصل می کند که فرد می تواند از قبل برنامه ریزی کند.

 

سوالات متداول پیوند چربی صورت

کدام گزینه درمانی برای جوانسازی صورت بهتر است: انتقال چربی صورت یا پرکننده های پوست؟

درمان ایده آل جوانسازی صورت بر اساس هر فرد و نتایج مورد نظر او متفاوت است. خوشبختانه دکتر عزیززاده با یک بیمار ملاقات می کند و ارزیابی جامعی را انجام می دهد. این ارزیابی دکتر عزیززاده را قادر می سازد تا توصیه های درمانی شخصی را ارائه دهد و به بیمار کمک کند بین انتقال چربی صورت یا فیلرهای پوستی تصمیم بگیرد.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20