preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

از چه سنی باید تزریقات فیلر را شروع کنم؟

از چه سنی باید تزریقات فیلر را شروع کنم؟

سن مناسب تزریق فیلر

 

چه بیماران سنی اغلب از ما می پرسند که چه زمانی باید تزریق پرکننده های پوستی مانند Juvederm یا تعدیل کننده های عصبی مانند بوتاکس را شروع کنند. به بیان ساده، هیچ “سن مناسبی” برای شروع تزریقات وجود ندارد. در عوض، باید زمانی شروع کنید که زمان مناسب برای نگهداری پیشگیرانه است.

 

در اینجا یک قیاس وجود دارد که ممکن است کمک کند. اگر یک خانه کاملاً جدید و بی نقص بخرید، احتمالاً برای انجام تعمیرات و بهبود آن منتظر نمی‌مانید تا در حال سقوط باشد. درعوض، هنگام بروز مشکلات کوچک از آنها مراقبت می کنید تا خانه شما با بالا رفتن سن در شرایط خوبی باقی بماند.

 

شما می توانید به پوست خود نیز به همین شکل فکر کنید. به طور کلی بهتر است به جای انتظار برای وقوع موارد اجتناب ناپذیر، اقدامات پیشگیرانه انجام دهید. با به تعویق انداختن تعمیر و نگهداری معمول، در نهایت پول و زمان بیشتری را برای اصلاح مشکلات در آینده صرف خواهید کرد.

تزریق ژل و فیلر در اصفهان

 


دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان  را انجام میدهند و بسیاری از مشتریان راضی را برای خود به ارمغان آورده اند.


 

دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | تزریق-فیلر-در-اصفهان

به دنبال چه علائمی باشم؟ ( تزریق فیلر در اصفهان )

درست مانند خانه خود، ممکن است وقتی کوچک هستند متوجه عیوب آنها نشوید. از این گذشته، شما هر روز به صورت خود نگاه می کنید، و آن خطوط بسیار کوچک ممکن است تا زمانی که به یک مشکل واقعی تبدیل شوند، دیده نشوند.

در اینجا یک قانون خوب برای پیروی وجود دارد. در حالی که ممکن است متوجه خطوط اخم بین چشمان خود در هنگام اخم یا اخم شوید، نباید در حالت استراحت متوجه خطوط اخم شوید.

بنابراین اگر در حالی که صورتتان در حالت خنثی قرار دارد، حتی کم‌رنگ‌ترین خطوط بین چشم‌هایتان را مشاهده کردید، احتمالاً وقت آن رسیده است که از یک دستگاه تعدیل‌کننده عصبی تزریقی مانند Dysport یا بوتاکس استفاده کنید.

 

برخی افراد ترجیح می دهند قبل از اینکه متوجه چین و چروک یا خطوط شوند، تزریق بوتاکس را شروع کنند. با تزریق ماهیچه های بالای صورت که مسئول خطوط اخم و خطوط افقی هستند، این خطوط در وهله اول هرگز فرصتی برای رشد ندارند. اکثر افرادی که از این روش استفاده می کنند در دهه 20 زندگی خود شروع می کنند.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تزریق ژل و فیلر در اصفهان

 

فیلرهای پوستی چطور؟ ( تزریق فیلر در اصفهان )

اگر به دنبال یک پرکننده پوست برای مبارزه با علائم پیری هستید، اواسط دهه 20 سالگی شما اغلب زمان خوبی برای شروع است. بدن شما در حدود 26 سالگی شروع به از دست دادن استخوان و کلاژن می کند، بنابراین زمان خوبی برای شروع تزریقات نگهدارنده است.

با شروع زودهنگام، نسبت به زمانی که تا اواسط دهه 50 زندگی خود صبر کنید، به محصول کمتری نیاز خواهید داشت. به‌علاوه، در طول سال‌ها به‌جای اینکه تغییرات چشمگیرتری را در سنین بالا مشاهده کنید، ظاهری طبیعی و تازه خواهید داشت. سن مناسب تزریق فیلر

 

پرکننده های پوستی کاربرد بسیار گسترده تری دارند. آنها را می توان در هر سنی برای حجیم کردن لب ها، حجم دادن به گونه ها، افزایش ابعاد چانه یا افزایش پل های بینی استفاده کرد. برای این منظور، هر زمان که برای تقویت اعتماد به نفس خود آماده هستید، فیلرهای پوستی را شروع کنید!

 

نکته اصلی این است: سن مناسبی برای شروع تزریقات وجود ندارد. وقتی آماده شدید باید شروع کنید. اما به قول قدیمی ها، یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان دارد. بنابراین هر چه زودتر شروع کنید، حفظ ظاهری جوان و درخشان با افزایش سن آسان تر خواهد بود. سن مناسب تزریق فیلر

 

 با ما تماس بگیرید.

دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | تزریق-فیلر-در-اصفهان

تزریق ژل و فیلر در اصفهان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20