preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

فیلر ژل هیالورونیک اسید چیست؟

فیلر ژل هیالورونیک اسید چیست؟

فیلر ژل هیالورونیک اسید

 

ژل هیالورونیک اسید پوست شما را حجم می دهد، پر می کند، شکل می دهد و پوست شما را بالا می برد. استفاده از فناوری بدون سوزن به نام قلم هیالورون برای تقویت و مشخص کردن لب ها با پرکننده اسید هیالورونیک.

چگونه کار می کند؟

یک پیستون و فنر در قلم یک جت پرفشار ایجاد می کند تا ژل اسید هیالورونیک به طور یکنواخت و سریع در پوست جریان یابد. قطر این جریان میکروسکوپی 0.17 میلی متر است که دو برابر کوچکترین سوزن انسولین است.

این فرآیند با پرکننده‌های سنتی قابل مقایسه است، اما بسیار راحت‌تر از تزریق سوزنی است، با خطر یا خرابی بسیار کم به دلیل حداقل یا بدون کبودی.

مزایا عبارتند از:

  • پوست چاق تر و لطیف تر به نظر می رسد
  • پوست را آبرسانی می کند
  • حجم ایجاد می کند
  • چین و چروک و خطوط ریز کمتر
  • کمک به تحریک رشد کلاژن

اسید هیالورونیک (HA) قندی است که به طور طبیعی در پوست یافت می شود و می تواند هزار برابر وزن خود را در آب نگه دارد و پوست را هیدراته و چاق نگه می دارد. با افزایش سن، مقدار HA – همراه با کلاژن و الاستین – کاهش می یابد و در نتیجه چین و چروک، خطوط ظریف، سایه ها و سایر علائم پیری ایجاد می شود.

 

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص بهترین ژل لب اصفهان نیز می باشند که خدمات درخشانی را اراده می دهند.

نتایج بسته به عوامل متعددی بین 3 تا 9 ماه یا بیشتر باقی می مانند. سطوح هیدراتاسیون، سبک زندگی، ناحیه درمان، وجود پرکننده پایه در ناحیه(های) درمان و متابولیسم، همگی می توانند بر طول عمر تأثیر بگذارند.

قلم هیالورون

قلم هیالورون یک دستگاه بدون سوزن است که اسید هیالورونیک را از طریق فشار به لب ها شلیک می کند – فشار قلم به اندازه ای قوی است که مخلوط مایع را وارد پوست کند. این تکنیک نسبت به سایر روش‌ها ساینده‌تر است، زیرا هیچ سوزنی در آن وجود ندارد.

 

دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان

 

نتایج

شما می توانید لب های پرتر “بسازید” تا زمانی که به اندازه و حجیمی که می خواهید برسید. 1-2 میلی‌لیتر پرکننده اسید هیالورونیک می‌تواند 3 تا 6 ماه بیشتر دوام بیاورد، اما به خاطر داشته باشید که همه افراد متفاوت هستند و نتایج بسته به سرعت متابولیزه کردن فیلر توسط بدن شما متفاوت است.

برای دستیابی به نتایج بهینه و ماندگار، توصیه می‌شود قرار ملاقات‌ها را به صورت «لایه‌ها» برنامه‌ریزی کنید. قرار اول یک لایه پایه را ارائه می دهد و قرار دوم 3 هفته بعد برای ایجاد بیشتر چاق شدن مورد نظر توصیه می شود.

پس از آن، ممکن است هر 12 تا 16 هفته یک بار برای حفظ شکل و کامل بودن، تماسی را رزرو کنید. اما به خاطر داشته باشید که همه افراد متفاوت هستند و بسته به اینکه بدن شما با چه سرعتی فیلر را متابولیزه می کند، نتایج می تواند متفاوت باشد.

برای حفظ کامل بودن و ماندگاری طولانی‌تر نتایج، تاچ‌آپ‌ها هر 12 تا 16 هفته یکبار ضروری است. برای اینکه قرار ملاقات به عنوان یک تماس تلقی شود، خدمات باید 12 تا 16 هفته بعد از قرار قبلی انجام شود.

 


به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.


 

تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان

 

پرکننده لب بدون سوزن هیالورون چیست؟

در درمان اسید هیالورونیک از یک قلم فشاری برای تزریق اسید هیالورونیک به پوست استفاده می شود. این یکی از جدیدترین تکنیک‌ها برای حجیم کردن لب‌ها و افزایش حجم بدون خطر تزریق سوزن است. سریع و غیر تهاجمی است.

قلم هیالورون چیست؟

قلم هیالورون یک نوآوری است که پرکننده اسید هیالورونیک را بدون سوزن یا تزریق سنتی در لایه های اپیدرمی و فوقانی پوست رسوب می دهد.

ایده آل برای مشتریانی که با سوزن راحت نیستند، این درمان کمتر تهاجمی است و به مشتریان اجازه می دهد لب ها، خطوط ظریف و چین و چروک های خود را حجیم و پر کنند.

از طریق فناوری فشار، قلم از فشار استفاده می کند که باعث می شود اسید هیالورونیک به مولکول های مقیاس نانو تبدیل شود و پرکننده اسید هیالورونیک را از طریق پوست وارد می کند. قطر این جریان 0.17 میلی متر است که دو برابر کوچکترین سوزن انسولین است.

مخلوط مورد استفاده اسید هیالورونیک است.

قلم هیالورون را می توان برای ایجاد حجم، شکل و لیفت استفاده کرد که برای بزرگ کردن لب و کاهش چین و چروک بسیار مناسب است.

اسید هیالورونیک فقط به لایه پاپیلاری درم می رسد و این یک درمان ایمن بدون خطر انسداد و همچنین بدون نوک تیز برای سوراخ کردن رگ های خونی است.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20