preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

آنچه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید

آنچه باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید

لیزر موهای زائد در اصفهان

کاربرد لیزر موهای زائد چیست؟

یک برنامه لیزر موهای زائد با دستگاهی کار می کند که اشعه ماوراء بنفش ساطع می کند. در واقع، قبل از کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر موهای زائد، آشنایی با چرخه های رشد اولیه مو مفید است.

تمام موهای بدن ما در 4 مرحله رشد خود را تکمیل می کنند:

پیش آناژن، آناژن، کاتاژن و تلوژن. مرحله پیش از آناژن دوره ای است که ریشه مو شروع به رشد مو می کند. فاز آناژن فعال ترین رشد این مو است که در زیر پوست رشد می کند.

فاز آناژن مناسب ترین فاز برای لیزر موهای زائد است. مرحله کاتاژن زمانی است که فعالیت سلول‌های زنده در داخل ریشه متوقف می‌شود، ساختار ریشه تغییر می‌کند و به اینترلود تبدیل می‌شود. مرحله تلوژن زمانی است که رشد مو متوقف می شود و موها از بدن دور می شوند.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی لیزر موهای زائد در اصفهان خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

لیزر موهای زائد که شامل چندین جلسه است، یک فرآیند پزشکی است که برای پایان دادن به رشد مو با آسیب رساندن به ریشه مو در مرحله آناژن به صورت کنترل شده با اشعه ماوراء بنفش اعمال می شود. دلیل اصلی جلسات متعدد در لیزر موهای زائد این است که هر ریشه مو در فاز آناژن متفاوتی قرار دارد. از آنجایی که هر ریشه فاز آناژن متفاوتی دارد، توقف فعالیت ریشه در یک جلسه غیرممکن است.

لیزر موهای زائد در اصفهان
لیزر موهای زائد در اصفهان

آیا نتایج لیزر موهای زائد دائمی است؟

هدف از لیزر موهای زائد آسیب رساندن به ریشه مو به صورت کنترل شده و دائمی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف است. در صورت عدم وجود مشکلات هورمونی، با استفاده از دستگاهی مناسب با رنگ مو و پوست فرد، می توان رشد مو را برای همیشه متوقف کرد. با تکنولوژی فعلی و وسایل جدید، لیزر موهای زائد همیشه می تواند به فعالیت ریشه مو پایان دهد. موهای ناحیه لیزر موهای زائد می تواند تا 90 درصد کاهش یابد.

چند جلسه لیزر موهای زائد باید انجام شود؟ تعداد جلسات چقدر باید باشد؟

از آنجایی که اشعه های لیزر موهای زائد به طور موثر بر ریشه های فعال مو تأثیر می گذارد، حداکثر نتیجه را نمی توان در یک جلسه به دست آورد زیرا همه ریشه های مو در یک دوره درگیر نمی شوند.

در حالی که ریشه‌های مو در حین استفاده فعال هستند و تحت تأثیر لیزر موهای زائد قرار می‌گیرند، در مراحل دیگر تأثیری روی ریشه‌ها نخواهد داشت. از آنجایی که رنگ مو، ساختار و مراحل رشد برای هر فرد تغییر می کند، تعداد جلسات بستگی به هر فرد دارد. به طور کلی، حداقل هشت جلسه برای نتایج موفقیت آمیز توصیه می شود. علاوه بر این، تعداد جلسات متفاوت برای مناطق دیگر یکی دیگر از پارامترهای مهم است.

در حالی که فاصله بین هر جلسه برای بدن می تواند 6-8 هفته باشد، این فاصله برای صورت 4-6 هفته است. این فواصل ممکن است بعد از چند جلسه طولانی باشد. زمان ایده آل برای جلسه بعدی زمانی است که موها دوباره رشد می کنند و موها از روی پوست مشخص می شوند. چنین رشدی نشان می دهد که ریشه های مو فعال هستند که می توان با یک جلسه آن را از بین برد.

لیزر موهای زائد در اصفهان
لیزر موهای زائد در اصفهان

آیا لیزر موهای زائد بی خطر است؟

بسیاری از بیماران زن و مردی که برای استفاده از لیزر موهای زائد به کلینیک ما مراجعه می کنند، می پرسند: “آیا لیزر موهای زائد اثرات مضری برای سلامتی دارد؟” این سوال رایج است زیرا مردم اغلب پرتوهای گاما و ایکس را که حاوی تشعشع هستند با نورهای ساطع شده توسط دستگاه های لیزر موهای زائد اشتباه می گیرند. اولین چیزی که باید بدانید بدون توجه به دستگاه های لیزر موهای زائد است. این دستگاه ها نور ساطع می کنند نه پرتو. از آنجایی که اینها پرتو نیستند، تشعشع ندارند.

نور دستگاه لیزر موهای زائد توسط ملانین هدفمند در ریشه مو جذب می شود و این نورها به عمق پوست نفوذ نمی کنند.

آیا می توانم در دوران بارداری لیزر موهای زائد انجام دهم؟

هنگامی که لیزر موهای زائد که 20 سال است بر روی زنان باردار اعمال می شود، هیچ اثر نامطلوبی برای سلامت مادر یا کودک ندارد. اگرچه هیچ خطری برای سلامتی وجود ندارد، اما از آنجایی که مادران حساس‌تر هستند، توصیه می‌شود در سه ماه آخر بارداری از لیزر موهای زائد یا موهای سوزنی شکم یا نوک سینه استفاده نکنند.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20