preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

لیفت ابرو در چه زمانی موثر است؟

لیفت ابرو در چه زمانی موثر است؟

لیفت ابرو

جراحان بیشتر لیفت ابرو را زمانی انجام می دهند که فرد تحت بیهوشی عمومی است. معمولاً برش‌ها را زیر موهای ابرو پنهان می‌کنند و سپس بافت نرم و پوست اضافی را که باعث ایجاد سرپوش می‌شود، از بین می‌برند.

سایر شرایطی که بر ظاهر چشم تأثیر می گذارد:

گاهی اوقات، چشم‌های کلاهدار خود پلک بالایی را به سمت پایین فشار می‌دهند و باعث درماتوکالازیس می‌شوند. اگر پلک روی چشم افتاده باشد، می تواند بینایی فرد را مختل کند و پزشکان ممکن است جراحی را برای بلند کردن پلک توصیه کنند.

در حالی که افرادی که چشم‌های کلاه‌دار دارند ممکن است به درماتوکالازیس نیز مبتلا باشند، اما می‌تواند به خودی خود رخ دهد. یک مقاله معتبر در سال 2017 بیان می‌کند که برخی افراد استعداد ژنتیکی نسبت به آن دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است با افزایش سن به آن مبتلا شوند.

پتوز یا افتادگی پلک یکی دیگر از بیماری هایی است که باعث افتادگی پلک ها می شود. اکثر افراد مبتلا به پتوز نیازی به جراحی ندارند، اما اگر این وضعیت بینایی فرد را به خطر بیندازد، پزشکان ممکن است آن را توصیه کنند.

محققان به دنبال راه های جدیدی برای درمان پتوز یا بلفاروپتوز هستند. شواهد دلگرم‌کننده‌ای وجود دارد که درمان‌های دارویی منبع مورد اعتماد ممکن است مؤثر باشد و درمان را برای گروه وسیع‌تری از مردم در دسترس قرار دهد.

بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان می تواند به شما در مورد مسائل و مشکلات پوستی راهنمایی و کمک شایانی بکند.

لیفت ابرو
لیفت ابرو

 نتیجه چیست؟

اکثر افرادی که چشم های کلاه دار دارند نیازی به مراقبت های پزشکی ندارند مگر اینکه به وضوح نبینند یا ظاهر چشم های کلاه دار خود را ناراحت کننده بدانند.

افراد می توانند از آرایش برای زیبایی چشم های خود و بازتر و بازتر به نظر رسیدن آنها استفاده کنند.

سایر گزینه های درمانی شامل پرکننده های پوستی، لیزر درمانی و جراحی برای بلند کردن ابرو و برداشتن پوست اضافی، چربی و بافت نرم است. پزشکان این روش‌ها را تحت بی‌هوشی موضعی یا عمومی انجام می‌دهند و قبل از گرفتن رضایت، در مورد خطرات آن با نامزدهای مناسب صحبت می‌کنند.

خلاصه
چشم‌های کلاهدار زمانی است که ابرو و بافت نرم اطراف چشم شروع به افتادگی می‌کنند و باعث ایجاد برآمدگی می‌شوند که می‌تواند پلک بالایی را پنهان کند.

برخی از افراد در بدو تولد چشم‌های کلاه‌دار دارند، اما برای بیشتر افراد، این وضعیت با افزایش سن ارتباط دارد.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20