preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

لیفت صورت با لیزر (روش جدید)

لیفت صورت با لیزر (روش جدید)

لیفت صورت با لیزر

ENDOlift یک لیزر ترکیبی است که ترکیبی از جوانسازی پوست و کانتورینگ صورت است. عمل جراحی که در آن پوست بریده شده و کشیده می‌شد، دیگر در نواحی افتادگی صورت، چانه، گردن و کیسه‌های زیر چشم مورد نیاز نبود. این نرم افزار که تنها با خنک کننده هوا که نیازی به برش و بیهوشی ندارد قابل انجام است، گزینه بسیار آسان تر و ایمن تری نسبت به کاربردهای جراحی سنتی ارائه می دهد.

ENDOlift یک برنامه لیفتینگ لیزر بینابینی با حداقل تهاجم است که به طور انتخابی انرژی لیپولیتیک و فتوبیومدولاسیون را در طول موج 1470 نانومتر (Aton, LASEmaR® 1500, Spectrum®) ارائه می‌کند که می‌تواند بدون برش با میکروفیبر ضخامت 000 یا 000 مو به زیر پوست نفوذ کند (30). الیافی که توسط میکرو تونل های برداری در جهت مخالف گرانش هدایت می شوند پس از درمان هیچ اثری از خود باقی نمی گذارند. با استفاده از این برنامه مورد تایید FDA می توانید تنها در یک ساعت و یک جلسه به نتایج طبیعی برسید.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی لیفت صورت با لیزر خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

لیفت صورت با لیزر
لیفت صورت با لیزر

endolift – لیفت لیزر صورت پس از استفاده از ENDOlift:

* واکنش لیپولیز فوری انجام می شود.

* افتادگی جزئی صورت و گردن بهبود می یابد.

* تشکیل کلاژن جدید را فعال می کند.

* عملکردهای متابولیک ماتریکس خارج سلولی را فعال می کند.

* بافت چربی اضافی موضعی را کاهش می دهد.

* پوست سفت می شود.

* خط فک و کانتور صورت مشخص می شود.

فواید

* نیازی به بیهوشی ندارد، فقط خنک کننده هوا کافی است.

* نتایج ایمن و قابل مشاهده فوری را ارائه می دهد.

* اثر بلند مدت.

* یک جلسه درمان کافی است.

* نیازی به برش ندارد، اثری بر جای نمی گذارد.

* خونریزی باعث کبودی نمی شود.

* این یک روش آسان است که می تواند در محیط بالینی اعمال شود.

* نیازی به زمان نقاهت پس از درمان ندارد.

* قابل ترکیب با سایر کاربردهای زیبایی شناسی.

سوالات متداول برای چه کسانی می توان ENDOlift را اعمال کرد؟

اساس نیاز هر گروه سنی و هر نوع پوستی می توان این کار را انجام داد. اپلیکیشن ENDOlift برای چه کسانی مناسب است؟-پوست اندولیفت مخصوصاً برای افرادی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و بافت چربی اضافی دارند مفید است.

از ENDOlift چه انتظاری باید داشته باشم؟

-Endolift چربی اضافی موضعی را در قسمت میانی، پایین صورت و نواحی قلقلک جمع می کند و پوست را آویزان می کند. ظاهر خطوط افقی در ناحیه گردن را می توان کاهش داد. خط فک را برجسته تر می کند. این می تواند تغییر شکل ناشی از از دست دادن خاصیت ارتجاعی زیر چشم را تا حد زیادی از بین ببرد.

خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و کیفیت پوست را بهبود می بخشد.

لیفت صورت با لیزر
لیفت صورت با لیزر
چند جلسه ENDOlift اعمال می شود؟

استفاده از اندولیفتی یک جلسه ای کافی است. آیا ENDOlift یک برنامه دردناک است؟-حداقل درد یک کاربرد احساس می شود. تجویز با هوا خنک است، اما در صورت تمایل بیمار، ممکن است یک بی حس کننده موضعی تجویز شود. آیا پس از استفاده به تعمیر و نگهداری نیاز است؟- نیازی به نگهداری خاصی نیست. سپس می توانید بلافاصله به زندگی روزمره خود بازگردید.

نتایج چه زمانی دیده می شود؟

بعد از استفاده، اگرچه در نتیجه ذوب شدن بافت چربی در ناحیه بهبودی فوری وجود دارد، تولید کلاژن و در نتیجه سفت شدن به مدت 6-3 ماه ادامه دارد.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20