preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

لیفت صورت غیر جراحی چیست؟

لیفت صورت غیر جراحی چیست؟

لیفت صورت در اصفهان

 

لیفت صورت غیر جراحی

دکتران سال‌هاست که لیفت صورت غیرجراحی انجام می‌دهند. همانطور که روش‌های غیرجراحی ایمن و مؤثرتر می‌شوند، مردان و زنان بیشتری توجه می‌کنند.

بنابراین، لیفت صورت بدون جراحی دقیقاً چیست؟  اجازه دهید خانم دکتر مریم فروغی برایتان توضیح دهد:

لیفت صورت غیرجراحی ترکیبی از روش‌های کم تهاجمی و غیرجراحی است که برای جوان‌سازی و طراوت ظاهر طراحی شده است.

در مقایسه با لیفت صورت جراحی، این تکنیک ها نیازی به برش های بزرگ، بیهوشی عمومی یا بستری شدن یک شبه در بیمارستان ندارند.

درمان‌های غیرتهاجمی، بیماران را با کمی ناراحتی پس از عمل و حداقل زمان استراحت، سریعاً به مطب دکتر وارد و خارج می‌کنند. حتی اگر شما “زیر چاقو” نخواهید رفت، نتایج ضد پیری ناشی از لیفت صورت غیرجراحی هنوز قابل توجه است.

 


دکتر مریم فروغی متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  و متخصص بهترین ژل لب اصفهان دارای چندین سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند.


 

 

تزریق ژل و فیلر در اصفهان | بهترین ژل لب اصفهان
تزریق ژل و فیلر در اصفهان | بهترین ژل لب اصفهان

مزایای لیفت صورت غیر جراحی:

  • سریع.
  • ناراحتی کمی.
  • بدون بیهوشی عمومی.
  • مقرون به صرفه.
  • به طور موقت یک ظاهر جدید را امتحان کنید.
  • معایب لیفت صورت غیر جراحی.
  • نتایج متوسط و کمتر چشمگیر.
  • درمان ها باید تکرار شوند.
  • هزینه ها می تواند در طول ماه ها افزایش یابد.

اجزای یک لیفت صورت غیر جراحی

هر لیفت غیرجراحی صورت سفارشی برای رفع نیازهای منحصر به فرد فرد طراحی شده است. انواع تکنیک‌های غیرتهاجمی در دسترس هستند، از جمله خطوط ریز، چین‌های عمیق، شلی پوست، نازک شدن لب‌ها، گونه‌های فرورفته، منافذ بزرگ، زخم‌های آکنه و از دست دادن حجم صورت.

اجزای رایج لیفت صورت غیرجراحی عبارتند از:

پرکننده های پوستی

فیلرهای پوستی سنگ بنای لیفت صورت غیرجراحی هستند. این ژل های تزریقی صاف فورا حجم گونه ها، شقیقه ها، لب ها و زیر چشم ها را باز می گرداند. پر کردن نواحی فرو رفته، سایه های تیره از بین رفته و شادابی جوانی ایجاد می کند.

پرکننده‌ها که در امتداد خطوط نازولبیال یا ماریونت قرار می‌گیرند، می‌توانند بافت‌هایی شفاف و صاف برای ظاهری بدون چین و چروک ایجاد کنند. پرکننده های پوستی را می توان از چندین محصول، از جمله اسید هیالورونیک غنی از رطوبت (HA) تهیه کرد.

خواص حجیم و صاف کنندگی آنها می تواند از شش ماه تا بیش از یک سال کامل دوام داشته باشد.

تزریق ژل و فیلر در اصفهان | بهترین ژل لب اصفهان
تزریق-ژل-و-فیلر-در-اصفهان | تزریق-فیلر-در-اصفهان

بوتاکس

بوتاکس یکی از بخش‌های مهم پازل لیفت صورت غیرجراحی، کاهش بی‌نظیر چین و چروک است. بوتاکس که اغلب برای صاف کردن چین‌های پیشانی، خطوط اخم و پای کلاغی استفاده می‌شود، روی هر چین و چروک پویا اثر می‌گذارد.

بوتاکس به طور موقت عضله مورد نظر را شل می کند، خطوط مرتبط با عبارات تکراری را صاف می کند.

با وجود اینکه بوتاکس چین و چروک را برطرف نمی کند، اما بیماران در عرض یک تا دو هفته نتایج را مشاهده خواهند کرد. فواید بوتاکس می تواند سه ماه طول بکشد.

 

تزریق چربی

تزریق چربی یک روش نیمه تهاجمی است که با استفاده از بافت چربی استخراج شده از طریق لیپوساکشن در ناحیه متفاوتی از بدن انجام می شود. این سلول های چربی تمیز و پردازش می شوند، سپس دوباره به صورت تزریق می شوند تا حجم صورت افزایش یابد.

سلول‌های چربی زنده با بافت‌های موجود ادغام می‌شوند و خطوط جوانی را ارائه می‌کنند که برای سال‌های آینده دوام خواهند داشت.

 

درمان های بدون سوزن

چندین جزء از لیفت صورت غیرجراحی برای ایجاد یک چهره درخشان در حالی که به طور کلی از سوزن خارج می شود، کار می کند.

لایه برداری شیمیایی مدرن روشی قابل اعتماد و غیر تهاجمی است که منافذ بزرگ را کوچک می کند و کیفیت کلی پوست را بهبود می بخشد.

درم ابریژن و میکرودرم ابریژن پوست را بازسازی و لایه برداری می کند و بافت های خشک و آسیب دیده را از بین می برد. خطوط ریز، چین و چروک و هایپرپیگمانتاسیون با ظاهر شدن پوست شاداب تر کاهش می یابد.

 


به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین ژل لب در اصفهان بپویندید.


 

 

نگهداری غیر جراحی لیفت صورت

درمان های غیر تهاجمی باید هر چند ماه یکبار تکرار شوند تا نتایج مطلوب حفظ شود. توجه داشته باشید که هر چه در حفظ این درمان‌های غیرجراحی کوشاتر باشید، در طول زمان ممکن است کمتر نیاز داشته باشید.

پس از یک جلسه بوتاکس، با شل شدن پوست و ماهیچه ها، خطوط بیان بدتر نمی شوند، به این معنی که محصول کمتری می تواند نتایج مشابهی را در آینده ارائه دهد.

علاوه بر این، HA موجود در پرکننده های پوستی باعث افزایش تولید کلاژن بدن می شود و یک لایه داربست محکم در زیر پوست ایجاد می کند. چین و چروک ها چندان عمیق نیستند، بنابراین بعداً ممکن است به سرنگ های کمتری از پرکننده ها نیاز باشد.

بدون توجه به درمان، روند پیری ادامه خواهد داشت. کار با یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره به این معنی است که هر لیفت صورت غیرجراحی می تواند به صورت سفارشی برای نیازهای در حال تکامل پوست شما طراحی شود.

در نهایت، اگر تکنیک های غیرتهاجمی دیگر نتوانند به نتایج مطلوب دست یابند، می توان روش جراحی را در نظر گرفت.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20