preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

پاک کننده صورت چیست؟

پاک کننده صورت چیست؟

مراقبت از صورت

تمیز کردن صورت باید بخشی جدایی ناپذیر از روتین مراقبت از پوست شما باشد. پاکسازی به حذف چربی اضافی، آرایش، عرق، کثیفی و سلول های مرده پوست از روی پوست شما کمک می کند.

پوست شما را شاداب می کند و به پوست شما فرصت نفس کشیدن می دهد. همچنین یک زیرسازی تمیز برای استفاده از محصولاتی مانند مرطوب کننده صورت یا آرایش ایجاد می کند. افراد مختلف انواع پوست متفاوتی دارند – و آن انواع پوست نیازهای متفاوتی دارند.

اگر مطمئن نیستید که پوستتان هنگام پاکسازی به چه چیزی نیاز دارد، می‌توانیم مروری بر انواع مختلف پاک‌کننده‌های صورت و شستشوی صورت در بازار مراقبت از پوست ارائه کنیم. در اینجا نحوه بهترین تمیز کردن صورت خود را بیابید.

دکتر مریم فروغی متخصص  تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد اسکار آکنه بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

پاک کننده صورت چیست؟

به عبارت ساده، پاک کننده های صورت برای تمیز کردن پوست ما فرموله شده اند. دکتر دایان مادفس، متخصص پوست گارنیر، می گوید: «پاک کننده ها محصولاتی هستند که ما برای از بین بردن تجمع معمولی کثیفی و روغن، آرایش، کرم ضد آفتاب، بقایای آلودگی و سلول های مرده پوست استفاده می کنیم.

آنها به باز کردن منافذ و لایه برداری سلول های بالای پوست کمک می کنند. نقش اصلی آنها تمیز کردن پوست ما بدون کندن لایه بالایی است.

پاک کننده های صورت به اشکال مختلفی وجود دارند، و انتخاب بهترین پاک کننده برای نوع پوست و سبک زندگی شما مفید است.

دکتر  می گوید: پاک کننده می تواند هر چیزی باشد، از “آب های میسلار، ژل های کف کننده، کرم ها، مومیایی ها، روغن ها تا دستمال مرطوب”.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

چگونه و چند بار باید صورت خود را بشویید؟

برای داشتن نوع تمیز کردن مناسب، مهم است که پاک کننده صورت مناسب با نوع پوست خود را پیدا کنید. سازگاری و روش های استفاده از یک پاک کننده می تواند بسیار متفاوت باشد.

می توانید هر چیزی از پاک کننده های آب مانند تا پاک کننده های کرمی متراکم پیدا کنید. برخی از پاک کننده ها نیاز به شستشو دارند در حالی که برخی دیگر را می توان تنها با یک پد پنبه ای استفاده کرد.

پاکسازی باید دو بار در روز انجام شود – یک بار در صبح و یک بار در عصر.

یک شبه عرق می کنیم و منافذ ما چربی را دفع می کند که باعث می شود با پوستی براق یا ناپاک از خواب بیدار شویم. به همین دلیل است که باید روز خود را با از بین بردن چربی، سبوم و عرق اضافی پوستمان شروع کنیم و تازه شروع کنیم.

پاکسازی در شب می تواند به پاک کردن آرایش، چربی و آلودگی هایی که در طول روز روی صورت ما جمع شده اند کمک کند. قبل از رفتن به رختخواب هرگونه آلودگی و باقی مانده را پاک کنید تا پوست شما بتواند در طول شب نفس بکشد و خود را تجدید کند.

دکتر مریم فروغی توصیه می‌کند که با «آب ولرم در حرکات دایره‌ای، از مرکز صورت شروع شده و به سمت بیرون حرکت کنید» بشویید.

در اینجا راهنمای ما در مورد انواع مختلف شستشوی صورت است که می توانید در روال خود بگنجانید.

پاک کننده های صورت بدون آب

1. لوسیون پاک کننده

اگر پوست خشک یا حساسی دارید، ممکن است بخواهید از یک لوسیون پاک کننده استفاده کنید – آنها آبرسان، ملایم و تغذیه کننده پوست شما هستند. تزریق فیلر در اصفهان –  لوسیون های پاک کننده با قوام کرمی خود پوست را مرطوب می کنند و آن را خشک نمی کنند. یک نمونه عالی از پاک کننده لوسیون، لوسیون پاک کننده آرایش پاک کننده پوست Garnier SkinActive Clean+ Removing Lotion است.

فرمول آن حاوی عصاره های گیاهی و پاک کننده هایی است که ضمن از بین بردن آلودگی ها، پوست را نرم می کند. پاک کننده صورت همچنین عاری از مواد بالقوه تحریک کننده مراقبت از پوست مانند عطر، رنگ یا الکل است. با پاکسازی با این محصول پوست شما کاملاً تمیز و در عین حال نرم و لطیف در لمس می شود.

2. آب میسلار

پاک کننده و پاک کننده آرایش All-in-1 Micellar Water Cleanser Garnier SkinActive روشی ملایم و آسان برای پاکسازی پوست شما است. صبح و شب از آن استفاده کنید تا پوست خود را تمیز کرده و بدون تحریک پوست صورت خود را شاداب کنید.

چرا باید از پاک کننده های ملایم استفاده کرد؟

دکتر مریم فروغی در اصفهان می‌گوید: «پاک‌کننده‌های ملایم می‌توانند پوست ما را از کثیفی و آلاینده‌ها پاک کنند و در عین حال اپیدرم را سالم نگه دارند. لایه بالایی پوست ما از بین نمی رود. آب های میسلار نمونه ای عالی از پاکسازی ملایم هستند. آنها کثیفی و سلول های مرده پوست را بدون خشک شدن به دام می اندازند.

پاک کننده های صورت قابل شستشو

1. ژل پاک کننده

یک پاک کننده ژل با طراوت راهی عالی برای شروع و پایان روز شما و اطمینان از تمیز بودن پوست شما است. بسیاری از پاک کننده های ژل دارای فرمول خنک کننده و شاداب کننده هستند که می توانند پوست شما را تسکین دهند.

ژل پاک کننده پوست گارنیر SkinActive Clean+ Gentle Clarifying Cleanifying Cleanifying Garnier به طور کامل هرگونه کثیفی یا باقی مانده را از روی پوست شما پاک می کند. فرمول آن حاوی عصاره گیاهی و روی است که پوست را شفاف و صاف می کند. از آن با آب ولرم استفاده کنید تا هر روز پوست تمیزی داشته باشید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

2. پاک کننده ملایم

یک پاک کننده ملایم یک راه عالی برای شروع و پایان روز شماست تا اطمینان حاصل شود که پوست شما تمیز است. بسیاری از پاک‌کننده‌های ملایم هنوز دارای بسیاری از مواد نامطلوب هستند که می‌توانند برای پوست سخت باشند.

شوینده بدون سولفات ملایم Garnier SkinActive بدون سولفات، الکل، رنگ، عطر و پارابن فرموله شده است و به اندازه کافی ملایم است که هم صبح و هم در شب تمیز شود. به آرامی کف می کند تا چربی، ناخالصی ها و آرایش را بدون مواد شیمیایی خشن پاک کند و پوستی نرم و سالم برای شما به ارمغان می آورد.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

3. ماسک پاک کننده صورت

اگر پوست چرب یا مختلط دارید، ممکن است بخواهید به دنبال یک ماسک پاک کننده خاک رس یا زغال بگردید که بتواند منافذ شما را پاک کند و چربی اضافی پوست شما را از بین ببرد. مراقبت از صورت

پاک کننده/ماسک 2-in-1 Clay Clean + Pore Purifying Garnier SkinActive دارای فرمول خامه ای بر پایه خاک رس است که به عنوان یک پاک کننده صورت یا یک ماسک صورت برای تمیز کردن عمیق پوست شما چندین کار را انجام می دهد. این فرمول حاوی زغال چوب است که ناخالصی ها را از بین می برد و پوست شما را درخشان می کند.

4. پاک کننده لایه بردار

استفاده از یک پاک کننده لایه بردار یک راه عالی برای از بین بردن سلول های مرده پوست و خلاص شدن از شر چربی اضافی روی پوست است. یک پاک کننده صورت مانند اسکراب پاک کننده سر سیاه+ Garnier SkinActive Clean+ برای پوست های چرب و دارای لک عالی است.

فرمول آن با زغال چوب کثیفی و روغن ایجاد کننده جوش سرسیاه را از بین می برد که به تمیزی و بدون لک پوست شما کمک می کند. دانه های ژل کوچک در فرمول پاک کننده به سفت شدن منافذ، پاکسازی پوست و صاف تر نشان دادن رنگ پوست شما کمک می کند. با چربی اضافی و برجستگی های روی پوستتان خداحافظی کنید.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20