preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

مزایای مزوتراپی چیست؟

مزایای مزوتراپی چیست؟

مزایای مزوتراپی

مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

مزایای مزوتراپی

قبل از پذیرش درخواست، دانستن دقیق مزایا و معایب آن مفید خواهد بود. مزوتراپی مو طرفداران و مخالفانی دارد. هم طرفداران و هم نظرات دیگر باید به دقت مورد بررسی قرار گیرند. صحبت با فردی که تحت مزوتراپی قرار گرفته است مفید است تا سوالی در ذهن باقی نماند. مهمترین مزیت این روش – کمک به رساندن اجزای مفید به فولیکول های مو با کمک تزریق.

هیچ شامپو، ماسک و داروهای مردمی نمی تواند این را برای شما فراهم کند. علاوه بر این، ارزش برجسته کردن چند مزیت مهم دیگر را دارد: اولین مورد صرفه جویی در زمان است. یک برنامه بین 20-40 دقیقه طول می کشد. در حالی که باید چندین بار در هفته انجام شود.

مومیایی کردن ها، شامپوها در موارد شدیدتر نیاز به استفاده روزانه دارند – چندین بار در روز. لازم است قرص های مصرف شده طبق یک برنامه از پیش تعیین شده در نظر گرفته شود که الزامی برای اطمینان از مصرف منظم وجود دارد. اثر تحریک کننده اضافی فرآیندهای ترمیم در نتیجه تخریب یکپارچگی پوست آغاز می‌شوند، کاربرد موضعی می‌تواند انجام شود. دارو به طور کامل بر نقطه ماشه مشکل تأثیر می گذارد. هیچ گونه آسیبی در دستگاه گوارش وجود ندارد.

علاوه بر این، دارو به هیچ قسمت از بدن آسیب نمی رساند که بیشتر در هنگام استفاده از شامپو و مومیایی کننده ها دیده می شود. هدف قرار دادن نقطه صحیح حساسیت را کاهش می دهد و شانس رسیدن به نتیجه مطلوب را افزایش می دهد. حتی پس از اولین استفاده، نتایج قابل مشاهده است، موها به تدریج احیا می شوند و ظاهری سالم به دست می آورند. با این حال، نتایج قابل توجهی را می توان تنها پس از 3 تا 4 هفته به دست آورد.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی مزایای مزوتراپی خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

 

مزایای مزوتراپی
مزایای مزوتراپی

معایب مزوتراپی

احتمال برخی از بدبختی ها در مورد نتایج را دست کم نگیرید. حتی یک پزشک واجد شرایط نمی تواند صددرصد تضمین کند که این روش موهای ضعیف شده را به زندگی باز می گرداند و پول بیهوده پرداخت نمی شود. علاوه بر این مشکل، این سه عامل نیز قابل تامل است: درد. سوراخ کردن پوست در هر صورت درد ایجاد می کند، به خصوص اگر چنین تزریق هایی وجود داشته باشد. برخی به راحتی می توانند با درد کنار بیایند و تحمل کنند و برای دیگران به شکنجه واقعی تبدیل می شود. این تحت تأثیر تجربه پزشکان، ترکیب کوکتل و حساسیت فردی است. اثرات جانبی.

ممکن است ادم پوستی دیده شود و بعد از عمل درد در نواحی تزریق ایجاد شود. علاوه بر این، ممکن است خارش و ظاهر پوسته پوسته پوسته وجود داشته باشد. قیمت. روش گران است. اجزای با کیفیت بالا به حداقل ده برنامه نیاز دارند تا به یک اثر قابل مشاهده برسند. یک فرآیند کامل درمان ممکن است نیاز به هزینه جدی داشته باشد که برای همه قابل پرداخت نیست. مهم: مزوتراپی مو روش ارزانی نیست. در طول جلسه باید به پزشک کاملا اعتماد کنید.

با این حال، این بدان معنا نیست که تمام مسئولیت متعلق به او است. اطمینان از رعایت تمام شرایط بهداشتی مفید است. دستکش، سرنگ و سایر وسایل برای این روش باید یک بار استفاده شود و سپس دور انداخته شود. یادگیری منشاء مواد فعال مورد استفاده در ترکیبات مخلوط، خود دارو و ماندگاری آن مفید است. همچنین، متخصص باید سوزن را به صورت دوره ای در طول جلسه عوض کند، زیرا بعد از 6-7 سوراخ، نوک آن کدر می شود که می تواند باعث درد شود.

 


پیشنهاد مطالعه: درمان اضافه وزن و چاقی


 

مزایای مزوتراپی
مزایای مزوتراپی

 

بعد از مزوتراپی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در پایان عمل، زخم های کوچکی از تزریق باقی می ماند. مدتی طول می کشد تا بهبود یابد.
موهای خود را به خصوص با مومیایی کننده و شامپو نشویید. موهای کثیف را برای مدتی (3-4 روز) باید تحمل کنید. آب و شامپو می توانند بر نتیجه عمل تأثیر منفی بگذارند و روند بهبودی به تاخیر بیفتد.
از قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای مدتی (2 تا 3 روز) خودداری کنید.
شنا نکنید. در 10 ساعت اول پس از مزوتراپی نباید دوش بگیرید. مناطق تزریق باید به خوبی خشک شوند.
حداقل به مدت ۷ روز از سونا یا استخر استفاده نکنید
تا زمان بهبودی کامل، روی نواحی تزریق ماساژ ندهید
الکل مصرف نکنید. الکل اتساع عروق را تحریک می کند. این بر کارایی مزوتراپی تأثیر منفی می گذارد.

آیا باید مزوتراپی را انتخاب کنم؟

این روش به مقابله با مشکلات مختلف مرتبط با وضعیت مو و پوست سر کمک می کند، که با آلودگی هوا، رژیم غذایی نامناسب و ضعف بدن توصیف می شود. با این حال، وقتی صحبت از یک بیماری خاص می شود، مزوتراپی نمی تواند وضعیت را تغییر دهد. قبل از تصمیم گیری، می بینید که هر بیمار احساسات و برداشت های زیادی دارد که با خوشحالی آنها را در انجمن به اشتراک می گذارد. نظرات را در نظر بگیرید.

در نتیجه

مزوتراپی یک روش عالی برای بهبود وضعیت مو و به دست آوردن ظاهری سالم برای مو است. پس از اتمام دوره استفاده نگران ظاهر موهای خود نباشید. با این حال، مهم است که این روش توسط یک متخصص با تجربه انجام شود – فقط از این طریق می توانید به اثر مورد نظر برسید.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20