preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

مشاوره کاشت و انتقال چربی صورت

مشاوره کاشت و انتقال چربی صورت

انتقال چربی به صورت

در حالی که اکثر مردم فکر می کنند که مهم ترین نشانه های پیری چروک شدن و افتادگی پوست است، یکی از دلایل اصلی این مشکلات چیز دیگری است: کاهش حجم صورت. این کاهش حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن خطوط استخوانی شقیقه ها و اطراف چشم شود و گونه ها را صاف تر و کمتر پر نشان دهد. تنها در دهه اخیر تأثیر کاهش حجم صورت بر ظاهر پیری کاملاً شناخته شده است.

کانتور و تعریف صورت توسط ژنتیک تعیین می شود، به همین دلیل است که برخی افراد چانه و گونه های برجسته دارند، در حالی که برخی دیگر دارای صورت گردتر با ویژگی های نرم تر هستند. فرقی نمی‌کند که این مشکل مربوط به افزایش سن باشد یا صرفاً ساختار صورت، راه‌هایی برای افزایش حجم صورت و بهبود ظاهر صورت با انتقال چربی صورت، ایمپلنت‌های صورت یا پرکننده‌های پوستی وجود دارد. انتقال چربی اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود و این یک روش جراحی طبیعی و کم تهاجمی برای انتقال چربی از ناحیه ای از بدن که در آن فراوان است و انتقال آن به صورت برای بازگرداندن حجم از دست رفته است.

چربی با استفاده از تکنیک های مدرن لیپوساکشن به آرامی برداشته می شود و سپس برای تزریق به صورت آماده می شود. این یک ظاهر بسیار طبیعی ایجاد می کند و خطر عفونت یا دفع چربی توسط بدن کمی وجود دارد.

نواحی معمول درمان شامل چین های بینی و لب ها، خطوط ماریونت (بین لب ها و چانه)، پهن شدن گونه ها، افتادگی آرواره ها و گودی های زیر چشم است. ایمپلنت‌های صورت اغلب برای بهبود کانتور و حجم صورت در بیماران جوان‌تری که می‌خواهند گونه‌ها یا چانه برجسته‌تری داشته باشند، استفاده می‌شود. ایمپلنت های کوچک با جراحی در مناطقی که برای بهبود دائمی کانتور صورت نیاز به تقویت دارند قرار می گیرند. این روش اغلب با سایر جراحی های صورت مانند رینوپلاستی برای بهبود تعادل کلی ترکیب می شود.

فیلرهای صورت روشی غیرجراحی برای پرکردن چین و چروک ها و حفره ها و ایجاد حجمی ظریف به صورت پیر می باشد. این درمان ها تزریقی و غیر تهاجمی هستند، اما نتایج موقتی هستند. برخی از پرکننده ها تولید کلاژن را برای نتایج طولانی تر تشویق می کنند.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

مهم نیست که چه روشی را برای بازگرداندن حجم به صورت در نظر می گیرید، باید در مشاوره با یکی از جراحان زیبایی Emory در آتلانتا، GA در مورد اهداف خود برای درمان صحبت کنید. یکی از کارکنان بسیار آموزش دیده ما ساختار صورت و پیشرفت پیری شما را ارزیابی می کند و گزینه های درمانی شما را مورد بحث قرار می دهد و روشی را برای کمک به شما برای رسیدن به اهدافتان توصیه می کند.

این مشاوره‌ها برای بیان آنچه از جراحی می‌خواهید، شناخت جراح خود و پرسیدن هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد روش یا روش‌های آینده خود داشته باشید بسیار مهم هستند.

کاندیدای انتقال چربی و ایمپلنت صورت

شرایط نامزدی متفاوتی برای هر روش برای بازگرداندن حجم صورت وجود دارد و کاندیداتوری فردی شما در طول مشاوره ارزیابی می شود. الزامات اساسی برای جراحی زیبایی این است که بیماران باید افراد سالم با انتظارات واقع بینانه باشند که می توانند از این عمل منتفع شوند. بیماران انتقال چربی صورت باید چربی کافی برای برداشت داشته باشند و قبل از انجام درمان باید وزن ثابتی داشته باشند. پرکننده ها بسیار کم خطر هستند و الزامات کاندیداتوری برای این درمان ها چندان سخت نیست.

روش کاشت و انتقال چربی صورت

انتقال چربی یک روش نسبتاً ملایم است، اما چندین مرحله برای این فرآیند وجود دارد. ابتدا از تکنیک های لیپوساکشن برای برداشتن چربی از نواحی از پیش تعیین شده بدن مانند معده، باسن یا ران استفاده می شود. این کار از طریق برش های ریز انجام می شود که تقریباً هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد.

دکتر مریم فروغی  متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد تزریق بوتاکس بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

سپس چربی بازیابی شده با حداقل دستکاری به آرامی برای تزریق آماده می شود. چربی با دقت به خطوط، حفره‌ها و فرورفتگی‌های صورت تزریق می‌شود تا با استفاده از کانول‌ها (لوله‌های) ظریفی که از طریق برش‌های کوچک قرار می‌گیرند، جوان‌سازی و تغییر شکل دهند. جراح ممکن است نواحی تحت درمان را تا حدودی پر کند تا درصد سلول های چربی که زنده نمی مانند را جبران کند.

جراحی ایمپلنت صورت نسبتاً ساده است و شامل یک برش ساده در ناحیه ای مجزا در نزدیکی محل قرارگیری ایمپلنت است. ایمپلنت از طریق این برش وارد می شود و جراح اطمینان حاصل می کند که ایمپلنت(های) قبل از بستن برش و تکمیل جراحی جابجا نمی شوند.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

انتقال چربی صورت و بازیابی ایمپلنت

زمان بهبودی انتقال چربی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما بیشتر افراد باید حداقل ۷ تا ۱۰ روز از کار و سایر فعالیت‌های اجتماعی مرخصی بگیرند. بهبودی اولیه چند هفته طول می کشد و پس از آن تورم به تدریج قبل از آشکار شدن نتایج نهایی فروکش می کند. اگرچه دوره بهبودی برای انتقال چربی نسبتاً خفیف است، بیماران باید زمان کافی برای بهبودی مناسب بگذارند. بیماران باید پس از حدود شش ماه نتایج نهایی را ببینند، اگرچه بهبود باید تنها چند روز پس از جراحی آشکار شود.

ریکاوری ایمپلنت صورت نیز یک فرآیند نسبتاً ملایم است که به حداقل یک هفته استراحت قبل از بازگشت به کار و سایر فعالیت‌های روزمره نیاز دارد. ورزش برای چند هفته محدود خواهد بود، و اگرچه نتایج باید فوراً آشکار شود، تورم در ابتدا با دیدن نتایج نهایی عمل تداخل خواهد داشت. تورم باید به تدریج شروع به فروکش کند و باید تا حدود شش ماه پس از عمل کاملاً برطرف شود.

در بسیاری از موارد انتقال چربی یا ایمپلنت با سایر روش های جراحی ترکیب می شود. در این موارد، زمان بهبودی ممکن است طولانی تر باشد.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20