preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

نحوه انتخاب کرم اسکار چگونه است؟

نحوه انتخاب کرم اسکار چگونه است؟

نحوه انتخاب کرم اسکار

از یه دکتر بپرس بهتر است با یک پزشک، مانند یک متخصص پوست، در مورد بهترین نوع درمان برای اسکار خود صحبت کنید. این می تواند در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. آنها همچنین می توانند پیشنهادات و نکاتی را ارائه دهند و به هر سؤال یا نگرانی پاسخ دهند.

به دنبال مواد موثر باشید. محصولاتی را در نظر بگیرید که دارای ترکیباتی هستند که نشان داده شده است در کاهش ظاهر اسکار موثر هستند. این شامل:

  • سیلیکون
  • عصاره پیاز
  • آلوئه ورا
  • چای سبز

لیست کامل مواد را بخوانید. لیست کامل مواد، از جمله مواد غیرفعال را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که کرم اسکار حاوی چیزی نیست که شما به آن حساس یا آلرژیک هستید.

سازنده را بشناسید به دنبال اطلاعات مربوط به سازنده باشید. اگر یافتن اطلاعات درباره شرکت یا محصول فراتر از سایت‌های خرده‌فروشی شخص ثالث دشوار است، این می‌تواند یک پرچم قرمز باشد. همیشه از یک تولید کننده قابل اعتماد خرید کنید. اگر ادعاهای یک محصول بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد، احتمالاً درست است.

قیمت هوشمندانه داشته باشید کرم‌های اسکار موثر در همه قیمت‌ها وجود دارند، بنابراین این اشتباه را نکنید که فکر کنید گران‌ترین آنها بهترین است.

تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

به دنبال محصولات و خدمات بهداشتی برتر هستید؟

ما کار را انجام می دهیم، بنابراین شما مجبور نیستید. بررسی‌های مبتنی بر شواهد و مقایسه برند ما، جستجوی شما را ساده می‌کند تا به شما کمک کند سالم‌ترین زندگی خود را داشته باشید.

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  و متخصص بهترین ژل لب اصفهان دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند.

نحوه استفاده از کرم اسکار

برچسب را بخوانید. هنگام استفاده از کرم اسکار، دستورالعمل های بسته را دنبال کنید. برخی از کرم های اسکار قرار است یک بار در روز استفاده شوند. اگر چنین است، استفاده بیشتر از آنها باعث نمی شود که جای زخم شما سریعتر بهبود یابد.

با یک منطقه تمیز شروع کنید. پوست خود را در جایی که کرم یا ورقه سیلیکونی اعمال می شود، بشویید و خشک کنید.
به صورت ترکیبی استفاده کنید. با پزشک در مورد درمان های تکمیلی صحبت کنید، که ممکن است استفاده از کرم اسکار را موثرتر کند. اینها شامل ماساژ پوست و پوشیدن لباس های فشرده کننده است.

زود استفاده نکنید به یاد داشته باشید که زخم ها یک شبه خوب نمی شوند. زخم ها، چه قدیمی و چه جدید، یک شبه تغییر نمی کنند. تلاش برای کاهش جای زخم قبل از بهبود کامل پوست می تواند آن را بدتر کند.

صبور باشید و پیگیر باشید. از محصول طبق دستورالعمل برای مدت زمان مشخص شده استفاده کنید. ممکن است 2 تا 6 ماه طول بکشد تا نتایج قابل توجهی را مشاهده کنید.

کرم های اسکار چقدر خوب عمل می کنند؟

اسکارها از نظر نوع و شدت متفاوت هستند. اسکارهای خفیف به مرور زمان خود به خود کمرنگ و محو می شوند و تقریباً نامرئی می شوند.

با این حال، اسکارهای شدید یا عمیق ممکن است تنها با درمان های پزشکی مانند:

  • کرایوسرجری
  • لیزر درمانی
  • تزریقات
  • تابش – تشعشع

برای جای زخم هایی که بین خفیف و شدید قرار می گیرند، درمان های خانگی، از جمله کرم های اسکار، ممکن است مزایایی داشته باشند.

آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند قبل از استفاده از کرم اسکار بدون نسخه (OTC) با پزشک صحبت کنید. آنها می توانند تعیین کنند که آیا برای نوع اسکار شما مفید است یا خیر.

در برخی موارد، پزشک شما ممکن است قبل از انجام هر گونه درمانی توصیه کند که تا 1 سال صبر کنید تا جای زخم به طور کامل بهبود یابد و بالغ شود. در موارد دیگر، درمان فوری توصیه می شود.

آیا کرم های اسکار می توانند کار کنند؟

کرم های اسکار قطعا می توانند روی بسیاری از انواع اسکار تاثیر بگذارند. تزریق ژل و فیلر در اصفهان  – نوع و سن اسکار شما و همچنین سن شما اغلب تعیین می کند که کرم اسکار چقدر موثر خواهد بود.

تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی
تزریق-فیلر-در-اصفهان | بهترین-تزریق-فیلر-اصفهان | دکتر-مریم-فروغی

محدودیت های کرم های اسکار در مورد کاهش جای زخم چیست؟

محدودیت کرم اسکار این واقعیت است که هیچ درمانی به طور جهانی برای هر نوع اسکار موفق نیست. جای زخم ممکن است به ترکیبی از درمان‌ها نیاز داشته باشد که اغلب شامل کرم‌های اسکار می‌شود.

شدت اسکار اغلب موفقیت درمان را تعیین می کند یا اینکه یک کرم اسکار به تنهایی مفید خواهد بود.

باید توجه داشته باشید که بسیاری از انواع درمان ها میزان موفقیت محدودی دارند. به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از کرم های اسکار، ممکن است چندین ماه طول بکشد تا نتایج مشاهده شود.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

جای زخم بخش رایجی از درمان است:

جای زخم می تواند ناشی از بریدگی، سوختگی، جراحی، آکنه و بسیاری از مسائل دیگر باشد که بر روی پوست تاثیر می گذارد. هنگامی که زخمی دارید، پوست شما سعی می کند خود را ببندد تا از بدن شما در برابر میکروب ها و باکتری ها محافظت کند. این بسته شدن تبدیل به اسکار می شود.

برای برخی افراد، اسکارها، از جمله اسکارهای جراحی، اگر به تنهایی و بدون توجه خاصی رها شوند، به خودی خود کاهش یا محو می شوند.

اسکارها به انواع مختلف توجه نیاز دارند:

بافت اسکار حاوی غدد عرق نیست، اما ممکن است حاوی رگ های خونی باشد. ممکن است به نظر ضخیم تر از پوست معمولی شما باشد اما در واقع ضعیف تر است.

بافت اسکار در یک زخم به سرعت توسط رشته های کلاژن موازی تشکیل می شود. اگر کلاژن بیش از حد تولید شود، اسکار ممکن است برجسته شود و یک اسکار هیپرتروفیک ایجاد کند.

اگر مقدار قابل توجهی کلاژن اضافی تولید شود، ممکن است اسکار کلوئیدی ایجاد شود. این نوع اسکار بزرگتر از زخم اصلی است و بهتر است توسط پزشک بررسی شود.

شما نمی توانید تمام قسمت های زخم را کنترل کنید:

حساسیت پوست به ایجاد انواع خاصی از اسکارها، مانند کلوئید، ممکن است یک پیوند ژنتیکی داشته باشد. سن شما نیز ممکن است بر شدت زخم هایی که می گیرید تأثیر بگذارد.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20