preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

پاکسازی

پاکسازی پوست چیست؟

پیش از پرداختن به هر موضوع دیگری، بهتر است با مفهوم اصلی پاکسازی پوست آشنا شویم. پاکسازی به معنای از بین بردن یا حذف مواد آرایشی، عرق، چربی، آلودگی و سلول‌های مرده از سطح پوست است.

این کار پوست را شاداب کرده و کمک می‌کند که پوست به اصطلاح نفس بکشد. پاکسازی پوست به کمک مواد و تکنیک‌های مختلفی قابل انجام است. با این حال پیش از هر اقدامی باید نوع پوست خود را بشناسید. چرا که پاکسازی انواع پوست‌ها، با یکدیگر متفاوت است.

بسته به نوع و نیاز پوست باید تکنیک‌های پاکسازی را تعیین کرد. استفاده از مواد ارگانیک، مواد شیمیایی، شوینده‌ها و لایه بردارها و دستگاه‌ها و تجهیزات از جمله راهکارهایی است که پاکسازی پوست را برای ما ممکن می‌کنند.

چرا پاکسازی پوست مهم است؟

شاید اولین پرسشی که ذهن شما را به خود مشغول می‌کند این باشد: چرا باید پوست خود را پاکسازی کنم؟ دلایل متعددی برای تمیز کردن پوست وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  • کمک به بهبود وضعیت پوست

روزانه سلول‌های پوستی در معرض آسیب‌های مختلفی قرار دارند، به همین خاطر برای برخورداری از پوستی شفاف و درخشان باید پاکسازی را در الویت قرار داد. با تمیز کردن پوست هر گونه آلودگی، باکتری و میکروب از سطح پوست پاکسازی می‌شود.

به این ترتیب با حذف میکروب‌ها و آلودگی به ندرت شاهد بروز جوش و آکنه خواهیم بود. از طرفی با حفظ چربی مفید پوست، درمان چین و چروک و خطوط ریز روی پوست امکان پذیر خواهد بود.

  • برخورداری از پوستی جوان و شاداب

با افزایش سن، سلول‌های پوست با سرعت کمتری بازسازی می‌شوند و به همین دلیل است که پوست کدر و تیره‌تر به نظر می‌رسد. به کمک پاکسازی، حذف سلول‌های مرده سریع‌تر اتفاق می‌افتد. بنابراین با تحریک پوست به تولید سلول‌های جدیدتر، نه تنها شفافیت و شادابی به پوست بازمی گردد، بلکه شاهد جوان‌تر شدن پوست نیز خواهیم بود.

  • پیشگیری بهتر از درمان

به کمک پاکسازی پوست و حذف عوامل مزاحم از روی آن، از بروز هرگونه آسیب پوستی مانند پوسته پوسته شدن، خشکی بیش از حد، تولید سبوم بیش از حد و به دنبال آن بروز جوش و آکنه جلوگیری کرده‌ایم. پاکسازی ساده پوست، راهکاری ایده آل به حساب می‌آید که از بروز هر گونه آسیب و معضل احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

  • افزایش اعتماد به نفس

در نهایت مگر می‌شود پوستی شفاف و درخشان داشته باشید از داشتن چنین پوستی لذت نبرید؟ همه ما با داشتن پوستی شفاف و عاری از هرگونه مشکل، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنیم و حس بهتری نسبت به خودمان خواهیم داشت.

همه عواملی که مطرح شدند ما را وادار می‌کنند که به پاکسازی پوست اهمیت بدهیم و این موضوع را در اولویت قرار دهیم. اما چه روش‌هایی برای پاک کردن پوست وجود دارد؟

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20