preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

بهترین مارک های پرکننده های لب کدام است؟

بهترین مارک های پرکننده های لب کدام است؟

پرکننده های لب

در باره

Restylane و Juvederm پرکننده های پوستی حاوی اسید هیالورونیک هستند که برای حجیم کردن پوست و کاهش چین و چروک استفاده می شوند. اینها روشهای غیر جراحی (غیر تهاجمی) هستند.
Restylane Silk هم برای بزرگ کردن لب و هم برای خطوط لب استفاده می شود.

Juvederm Ultra XC لب ها را حجیم می کند، در حالی که Juvederm Volbella XC برای خطوط عمودی بالای لب و همچنین حجیم شدن ملایم لب ها استفاده می شود.

ایمنی

عوارض جانبی جزئی شامل تورم، قرمزی و کبودی در محل تزریق است.
عوارض جانبی جدی غیر معمول است. جای زخم و تغییر رنگ نادر است. گاهی اوقات Restylane Silk یا Juvederm می تواند منجر به بی حسی شود که ممکن است با ترکیب لیدوکائین مرتبط باشد.

راحتی

Restylane و Juvederm روش های سرپایی در نظر گرفته می شوند. آنها در عرض چند دقیقه در دفتر ارائه دهنده شما انجام می شوند.
درمان لب در مقایسه با پرکننده های پوستی گونه ها یا پیشانی زمان کمتری می برد.

بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان را از اینجا بشناسید.


پرکننده های لب
پرکننده های لب

هزینه

هزینه تزریق Restylane بین 300 تا 650 دلار برای هر تزریق است.
درمان لب Juvederm به طور متوسط حدود 600 دلار در هر تزریق است.
هیچ زمان خرابی لازم نیست.
بیمه پرکننده های پوستی را پوشش نمی دهد، بنابراین ممکن است لازم باشد با ارائه دهنده خود در مورد طرح های پرداخت یا گزینه های تامین مالی صحبت کنید.

اثر

نتایج Restylane و Juvederm به سرعت دیده می شوند و برای چندین ماه دوام می آورند، اما با تغییرات جزئی.
Restylane چند روز بیشتر طول می کشد تا کار کند و حدود 10 ماه دوام می آورد.
Juvederm حدود یک سال دوام می آورد. نتایج اولیه آنی هستند.
با هر کدام از این گزینه ها، برای حفظ نتایج خود، در آینده به تزریقات بعدی نیاز خواهید داشت.


تفاوت بین بوتاکس و فیلرهای پرکننده را بخوانید.


Restylane و Juvederm پرکننده های پوستی حاوی اسید هیالورونیک هستند که برای درمان علائم پیری پوست استفاده می شوند. اسید هیالورونیک دارای یک اثر “پرکننده” است که هم برای چین و چروک و هم برای حجم دادن به لب ها مفید است.

در حالی که هر دو پرکننده دارای مواد اولیه یکسانی هستند، تفاوت هایی از نظر استفاده، هزینه و عوارض جانبی بالقوه وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مقایسه این پرکننده‌ها، ادامه دهید تا بتوانید آگاهانه‌ترین تصمیم را با پزشک خود بگیرید.

مقایسه Restylane و Juvederm برای لب

Restylane و Juvederm روش های غیر جراحی (غیر تهاجمی) هستند. هر دو پرکننده های پوستی هستند که حاوی اسید هیالورونیک برای حجیم کردن پوست هستند. آنها همچنین حاوی لیدوکائین برای کاهش درد در طول عمل هستند.

هر برند دارای فرمول های متفاوتی است که به طور خاص برای لب ها طراحی شده است که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تایید شده است.

Restylane Silk برای لب

Restylane Silk فرمولی است که برای ناحیه لب استفاده می شود. طبق وب سایت رسمی آنها، Restylane Silk اولین پرکننده لب مورد تایید FDA بود. این نوید لب‌های ابریشمی‌تر، صاف‌تر و طبیعی‌تر را می‌دهد. Restylane Silk را می توان هم برای بزرگ کردن لب و هم برای صاف کردن خطوط لب استفاده کرد.

Juvederm Ultra یا Volbella XC برای لب

Juvederm به دو شکل برای لب ها وجود دارد:

Juvederm Ultra XC برای بزرگ کردن لب طراحی شده است.
Juvederm Volbella XC برای خطوط عمودی لب و همچنین حجم کمی برای لب ها استفاده می شود.
بسته به نتایجی که به دنبال آن هستید، ارائه دهنده شما ممکن است یکی را به دیگری توصیه کند.

کبودی و تورم واکنش های رایج به تزریق فیلر هستند و ممکن است برای دو تا سه روز ظاهر شوند. مدت زمان ادامه این علائم می تواند به محل تزریق شما بستگی داشته باشد.

اگر خطوط لب را درمان می کنید، انتظار داشته باشید که این عوارض در عرض هفت روز از بین بروند. اگر لب های خود را حجیم می کنید، عوارض جانبی ممکن است تا 14 روز ادامه داشته باشد.

پرکننده های لب
پرکننده های لب

هر عمل چقدر طول می کشد؟

روش های تزریق Restylane و Juvederm هر کدام فقط چند دقیقه طول می کشد. احتمالاً در آینده به جلسات بعدی برای حفظ اثرات حجم دهنده روی لب های خود نیاز خواهید داشت.

مدت زمان Restylane

تخمین زده می شود که تزریق Restylane بین 15 تا 60 دقیقه در هر عمل انجام می شود. از آنجایی که ناحیه لب در مقایسه با سایر نواحی تزریق بسیار کوچکتر است، احتمالاً مدت زمان در سمت کوتاهتر این مقیاس کاهش می یابد. اثرات پس از چند روز خود را نشان می دهد.

مدت زمان ژوودرم

به طور کلی، تزریق ژوودرم به لب در هر عمل به اندازه Restylane زمان می برد. بر خلاف Restylane، نتایج لب Juvederm فوری است.

جایگزینی برای بوتاکس

مقایسه نتایج

گفته می شود که هر دو Restylane و Juvederm به دلیل اثرات پرکننده اسید هیالورونیک، نتایج صافی را ایجاد می کنند. با این حال، Juvederm به طور کلی با نتایج کمی سریع تر دوام بیشتری دارد.

نتایج Restylane

پس از تزریق Restylane Silk، احتمالاً چند روز پس از عمل خود نتایج را مشاهده خواهید کرد. گفته می شود که این پرکننده ها بعد از 10 ماه شروع به از بین رفتن می کنند.

نتایج ژوودرم

Juvederm Ultra XC و Juvederm Volbella تقریباً بلافاصله شروع به ایجاد تفاوت در لب های شما می کنند. گفته می شود که نتایج حدود یک سال باقی می ماند.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20