preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

6 نکته برای مصرف کنندگان در مورد پرکننده های پوستی تزریقی

6 نکته برای مصرف کنندگان در مورد پرکننده های پوستی تزریقی

پرکننده های پوستی تزریقی

 

با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای مجوز که در زمینه های پوست یا جراحی پلاستیک تجربه دارد و برای تزریق پرکننده های پوستی آموزش دیده است، کار کنید.

ارائه‌دهنده باید از ویال‌های مهر و موم شده با برچسب مناسب یا سرنگ‌های از پیش پر شده پرکننده مورد تایید FDA استفاده کند.
اطلاعات برچسب‌گذاری بیمار را روی پرکننده‌های پوستی تزریقی مورد تأیید FDA از ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی مجاز خود درخواست کنید و بخوانید.

نوع محصولی که باید تزریق شود و خطرات احتمالی آن را بشناسید. بدانید هر محصولی که دریافت می کنید باید کجا تزریق شود. اگر سوالی دارید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مجاز خود صحبت کنید.

پرکننده‌های پوستی را که مستقیماً به عموم فروخته می‌شوند، نخرید. آنها ممکن است تقلبی، آلوده یا برای استفاده در پرکننده های پوستی مورد تایید FDA ایالات متحده که فقط برای استفاده با نسخه تجویز شده اند، تایید نشده باشند.

پرکننده های پوستی یا قلم های تزریق بدون سوزن را به خود تزریق نکنید.
از تزریق هر نوع فیلر یا سیلیکون مایع برای کانتورینگ بدن خودداری کنید.

تزریق ژل و فیلر در اصفهان

 

دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | تزریق-فیلر-در-اصفهان

پرکننده های پوست و محصولات سم بوتولینوم ( تزریق فیلر در اصفهان )

FDA همچنین محصولات سم بوتولینوم مانند بوتاکس، Dysport، Xeomin و Jeuveau را برای درمان چین و چروک صورت تایید کرده است. این محصولات پرکننده پوست نیستند.

آنها داروهای تزریقی هستند که با جلوگیری از سفت شدن ماهیچه ها عمل می کنند، بنابراین چین و چروک ها زیاد ظاهر نمی شوند. استفاده ایمن از پرکننده های پوستی در ترکیب با بوتاکس و سایر درمان ها در مطالعات بالینی مورد ارزیابی قرار نگرفته است.

اگرچه محصولات سم بوتولینوم از همان باکتری‌هایی که باعث بوتولیسم می‌شوند مشتق می‌شوند، مقادیر مورد استفاده برای اهداف آرایشی خالص‌سازی شده و مقدار زیادی از آن کمتر است.

دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر-مریم-فروغی | بهترین-تزریق-فیلر-در-اصفهان | تزریق-فیلر-در-اصفهان

 

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

FDA این داروهای تزریقی را برای بهبود موقت ظاهر یک یا شاید چند نوع خطوط صورت، از جمله خطوط اخم، خطوط پیشانی و پنجه کلاغی تایید کرده است.

عوارض جانبی گزارش شده در آزمایشات بالینی شامل ضعف صورت، افتادگی پلک و افتادگی ابرو است. سایر عوارض جانبی شامل درد موضعی، تورم، قرمزی و کبودی در محل تزریق بود.

در موارد نادر، تزریق منجر به دوبینی، خشکی چشم، یا مشکل در بلع یا تنفس شده است. تزریق محصولات سم بوتولینوم برای اهداف زیبایی برای استفاده در دوران بارداری یا شیردهی توصیه نمی شود.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

تزریق ژل و فیلر در اصفهان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20