preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

prp صورت

prp صورت چه مزایایی دارد؟

prp صورت

پی آر پی (پلاسمای غنی از پلاکت) یک روش بی‌خطر و غیر جراحی است که با بازیابی بافت و حجم پوست باعث جوان‌سازی پوست می‌شود. در این روش از سرمی که از خون بدن متقاضی به دست آمده است به همراه تزریق ژل جهت افزایش تأثیر و ماندگاری درمان استفاده می‌شود. در روش پی آر پی، پلاکت‌های بدن متقاضی جهت تحریک تولید کلاژن جدید به کار برده می‌شود و باعث دستیابی به پوستی صاف و محکم و افزایش زیبایی ظاهری می‌شود. استفاده از روش پی آر پی به همراه تزریق ژل سبب بازیابی بافت و حجم پوست صورت شده و نتیجه حاصل از درمان برای مدت حدود دو سال ماندگار می‌باشد.

پی آر پی برای درمان چه مشکلات پوستی به کار می‌رود؟

با افزایش سن، امکان دارد به علت کاهش جریان خون زیر پوست، رنگ پوست تغییر کند. سالخوردگی باعث بروز مشکلات زیر در پوست می‌شود:

تیره و کدر شدن رنگ پوست.
زمخت شدن بافت پوست.
کاهش خاصیت انعطاف‌پذیری و کاهش حجم پوست.
ایجاد چین و چروک.
افتادگی پوست.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی  prp صورت خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

مزایای پی آر پی صورت

یکی از مزایای پی آر پی صورت، عدم بروز واکنش آلرژیک می‌باشـد چرا که در ایـن روش از خون بدن متـقاضی اسـتفاده می‌شـود. پی آر پی صورت هم برای مردان و هم برای زنان روش درمانی بسیار موثری محسوب می‌شود. مزایای پی آر پی صورت شامل موارد زیر می‌باشد:

خطر بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد چرا که از خون بدن متقاضی استفاده می‌شود.
پی آر پی یک روش بی‌خطر، کم‌تهاجمی و غیر جراحی محسوب می‌شود.
درد ایجاد شده در این روش بسیار ناچیز می‌باشد.
باعث بروز اثرات جانبی نمی‌شود.
به تعداد جلسات درمانی کمتری نیاز است.
باعث رفع مشکلات پوستی می‌شود.
در این روش به پوست اطراف ناحیه تحت درمان آسیبی وارد نمی‌شود.

اقدامات مورد نیاز پیش از پی آر پی صورت

48 ساعت پیش از آغاز درمان، بایستی به مقدار کافی مایعات مصرف شود. توصیه می‌شود به این منظور از مقادیر زیاد آب استفاده شود.
1 تا 2 هفته پیش از درمان، مصرف چربی بایستی کاهش داده شود.
مصرف قهوه نیز بایستی کاهش داده شود.
مصرف هر گونه مواد غذایی حاوی امگا (مانند روغن ماهی) چای سبز و مکمل‌های دیگری که سبب افزایش کبودی می‌شوند، 2 تا 3 هفته پیش از پی آر پی صورت بایستی متوقف شود.
یک هفته پیش از پی آر پی بایستی از به کارگیری روش‌های درمانی دیگر در صورت که باعث حساس شدن پوست می‌شوند، خودداری شود.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی  prp صورت خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

روش انجام پی آر پی صورت

در ابتدا پزشک پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) را از خون متقاضی جدا می‌کند. این مرحله تنها چند دقیقه طول می‌کشد. پلاکت‌ها جهت آزادسازی فاکتورهای رشد فعال می‌شوند. فاکتورهای رشد سبب‌ ترمیم و بازسازی بافت و همچنین افزایش سرعت بهبود می‌شوند. این فاکتورهای رشد به سلول‌های بنیادی موجود در پوست ناحیه تحت درمان تزریق می‌شوند. سلول‌های بنیادی با تولید کلاژن جدید و رگ‌های خونی و بافت چربی، سبب‌ترمیم و بهبود آسیب‌دیدگی پوست می‌شوند. روند درمان سبب جوان‌سازی پوست صورت شده و نتیجه درمان برای حدود 9 ماه تا یک سال ماندگار می‌باشد.

اقدامات مورد نیاز پس از پی آر پی صورت عبارتند از:

برای مدت حداقل 4 ساعت پس از پی آر پی بایستی جهت بهبود ناحیه تحت درمان از لمس کردن صورت خودداری شود. جهت جلوگیری از بروز عفونت، پیش از لمس ناحیه مورد نظر دست‌ها بایستی شسته شوند.
پس از تزریق پی آر پی نباید برای مدت 24 ساعت از محصولات آرایشی استفاده شود. همچنین برای مدت زمان حداقل 2 روز پس از درمان بایستی از مصرف محصولات بر پایه روغن، آرایش غلیظ و مرطوب‌کننده‌های قوی خودداری شود.
ناحیه تحت درمان برای مدت 1 هفته پس از پی آر پی نسبت به لمس کردن حساس می‌شود. در این ناحیه نباید از یخ استفاده شود و همچنین متقاضی نباید از حمام آب گرم استفاده کند

ناحیه تحت درمان بایستی در زمان خواب کمی بالاتر قرار داده شود. به این منظور می‌توان از چند عدد بالش اضافی استفاده کرد.
پس از درمان بایستی برای مدت حداقل یک ماه از کرم ضد آفتاب استفاده شود. متقاضی بایستی از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین، سونا، حمام آب گرم و مصرف زیاد الکل خودداری کند. این موارد سبب تشدید ورم و افزایش احتمال بروز کبودی می‌شوند.
برای مدت حداقل دو هفته پس از پی آر پی صورت، نباید از روش‌های درمانی دیگر در ناحیه صورت استفاده شود.
جهت کاهش کبودی می‌توان از قرص آرنیکا استفاده کرد. استفاده از کرم آرنیکا یا هیرودوئید موضعی نیز در ناحیه تحت درمان سبب کاهش کبودی می‌شود.

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی  prp صورت خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20