preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

کارهایی که نباید بعد از تزریق بوتاکس انجام داد:

کارهایی که نباید بعد از تزریق بوتاکس انجام داد:

بعد از تزریق بوتاکس

بوتاکس و فیلرها در بدن شما متفاوت عمل می کنند:

هر دو بوتاکس و پرکننده های پوستی در نهایت توسط بدن متابولیزه می شوند و به طور ایمن از طریق کبد و کلیه ها دفع می شوند. به همین دلیل، پس از تزریق بوتاکس و تزریق فیلر پوستی، باید از بسیاری از فعالیت های مشابه مانند نوشیدن الکل و ورزش اجتناب شود. با این حال، از آنجایی که فیلرهای پوستی به عمق پوست تزریق می‌شوند، جایی که در طول عمر خود استراحت می‌کنند در حالی که بوتاکس به عضله تزریق می‌شود، جایی که به آرامی جذب می‌شود، فعالیت‌های متفاوتی برای هر کدام وجود دارد که باید از آنها اجتناب کرد.

دکتر مریم فروغی  تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد تزریق بوتاکس بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

بوتاکس یک نوروتوکسین است که به عضله تزریق می شود تا به طور موقت ظاهر خطوط و چین و چروک های پویا (آنهایی که در اثر لبخند زدن، اخم کردن و چشم دوختن ایجاد می شوند) را کاهش دهد. بوتاکس به طور معمول حدود 4 ماه طول می کشد تا زمانی که به طور کامل توسط بدن متابولیزه شود. در حالی که بوتاکس سابقه ای مطمئن و موثر دارد، چند چیز وجود دارد که پس از دریافت آن باید از آنها اجتناب کنید.

1. در تمرینات هوازی شدید شرکت نکنید

تمرینات قلبی برای افزایش اندورفین و چربی سوزی عالی هستند اما برای بهینه سازی نتایج بوتاکس شما چندان عالی نیستند. این به این دلیل است که کاردیو به طور موقت فشار خون شما را افزایش می دهد که می تواند خطر کبودی و/یا تورم در محل تزریق را افزایش دهد. ما می دانیم که اگر علاقه مند به تمرین هستید، سخت است، اما توصیه می کنیم یک روز کامل پس از تزریق نوروتوکسین خود صبر کنید تا هر تمرینی را انجام دهید که ضربان قلب شما را برای مدت طولانی افزایش می دهد. نگران نباشید – صبر شما در واقع به شما کمک می کند تا زودتر از نتایج درخشان لذت ببرید!

توصیه می کنیم یک روز کامل پس از تزریق خود صبر کنید تا ورزش هایی را انجام دهید که ضربان قلب شما را برای مدت طولانی افزایش می دهد.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

2. آرایش نکنید و از وسایل صورت استفاده نکنید

حداقل 30 دقیقه بعد از تزریق بوتاکس صبر کنید تا آرایش کنید.

تزریق‌های نوروتوکسین در جایی که تزریق می‌شوند، خال‌های کوچکی را در پوست شما به جا می‌گذارند و اگر بلافاصله بعد از درمان آن‌ها را بمالید، می‌توانند دروازه‌ای برای باکتری‌های موجود در آرایش شما باشند. با این حال، تنها پس از 30 دقیقه، این محل های سوراخ کوچک شروع به بهبود می کنند و می توانید به روال معمول آرایش خود بازگردید. ابزارهای صورت، مانند غلتک‌های یشم و سنگ‌های گوا شا، می‌توانند جریان خون را در مناطقی که در آن اعمال می‌شوند، افزایش دهند و به طور بالقوه باعث تورم، کبودی یا مهاجرت بوتاکس در زیر پوست شوند، بنابراین استفاده از این ابزارها را نیز به تاخیر بیندازید.

متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان  را بشناسید.

 

3. دراز نکشید تا چهار ساعت اول پس از تزریق بوتاکس از دراز کشیدن خودداری کنید.

این به جلوگیری از مهاجرت تصادفی هر یک از نوروتوکسین ها و جلوگیری از کبودی کمک می کند. به همین دلایل، شما همچنین باید از خوابیدن به سمت صورت خود که اولین شب بعد از درمان بوتاکس انجام داده اید، خودداری کنید. این همچنین به بوتاکس اجازه می دهد تا به درستی در ماهیچه های شما مستقر شود.

4- الکل ننوشید مستعد کبودی؟

اگر بتوانید یک روز کامل قبل و بعد از درمان بوتاکس خود از مصرف الکل خودداری کنید، بهتر است، زیرا الکل رقیق کننده خون است و می تواند خطر کبودی را افزایش دهد. بوتاکس همچنین می‌تواند باعث شود برخی افراد چند ساعت پس از درمان احساس سرگیجه یا خواب آلودگی خفیف کنند. اگر بعد از تزریق چنین احساسی دارید، الکل می تواند علائم را بدتر کند. کارهایی که نباید بعد از دریافت فیلرهای پوستی انجام داد پرکننده های پوستی چین و چروک های ساکن (آنهایی که در حالت استراحت قابل مشاهده هستند) مانند چین های بینی و خطوط عمودی لب را پر می کنند.

پرکننده ها همچنین می توانند حجم از دست رفته را بازگردانند و تولید کلاژن را افزایش دهند تا پوست های کدر و کم آب را صاف و جوان کنند. اگرچه پرکننده های پوستی بسیار ایمن هستند، اما باید از فعالیت های زیر بعد از درمان پرکننده خودداری کنید. 1. صورت، ماساژ یا میکرودرم ابریژن نکنید گرچه بسیار نادر است، پرکننده‌های پوستی می‌توانند در صورت اعمال فشار ثابت و کافی در داخل پوست حرکت کنند. به همین دلیل، ما به بیماران توصیه می کنیم تا دو هفته اول پس از تزریق فیلر، صورت، ماساژ (روی پوست درمان شده) یا میکرودرم ابریژن انجام ندهند.

به طور مشابه، برای اولین روز پس از تزریق فیلر، محل تزریق خود را مالش ندهید، زیرا این امر می تواند پوست را تحریک کند و باعث کبودی یا تورم یا تشدید آن شود. در حالی که ماساژ گاهی اوقات می تواند علائم خفیف مانند برآمدگی متوسط یا عدم تقارن خفیف را بهبود بخشد، ماساژ را روی فیلرهای خود انجام ندهید مگر اینکه جراح پلاستیک یا تزریق کننده شما این کار را انجام دهد.

2. از عینک یا عینکی که به نواحی تحت درمان فشار وارد می کند استفاده نکنید

اگر فیلر در نیمه بالایی صورت دریافت کرده اید، از استفاده از عینک یا عینک در روزهای بلافاصله پس از تزریق فیلر خودداری کنید. مانند ماساژ، فشار انواع خاصی از عینک می تواند به طور بالقوه باعث شود فیلر شما به زیر پوست مهاجرت کند. ما همچنین به بیماران خود توصیه می کنیم که در هفته اول پس از تزریق، پس از تزریق فیلر در بینی (“جراحی بینی مایع”) از عینک زدن خودداری کنند تا از دستیابی به نتایج مطلوب مطمئن شوند.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

3. برنزه نشوید

به مدت یک روز کامل پس از درمان پرکننده پوست خود از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب و تخت های برنزه اجتناب کنید. قرار دادن پوست تحت درمان در معرض اشعه‌های فرابنفش مستقیم می‌تواند باعث قرمزی، کبودی و/یا تورم در اطراف پرکننده‌ها شود. اگر مجبورید بیرون زیر نور خورشید باشید، حتما از کرم ضد آفتاب با SPF قوی و لباس محافظ برای محافظت از پوست خود استفاده کنید.

اگر از تزریق لوازم آرایشی خود ناراضی باشم، چه؟

اصلاح بوتاکس. در حالی که بوتاکس قابل برگشت نیست، جراح پلاستیک شما می تواند بوتاکس را به سایر نواحی صورت شما تزریق کند تا به بازگرداندن تقارن و کاهش دید بوتاکس کمک کند، اگر به هر دلیلی از نتایج خود ناراضی هستید. به خاطر داشته باشید که بوتاکس بعد از حدود 4 ماه بیشتر توسط بدن شما جذب می شود و در این مرحله نتایج شما شروع به محو شدن می کند.

اصلاح پرکننده ها اگر از پرکننده های پوستی خود ناراضی هستید، جراح شما می تواند هیالورونیداز را برای خنثی کردن پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک، از جمله پرکننده های Juvéderm و Restylane تزریق کند.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

 

آیا می توانم فیلرهای پوستی و بوتاکس را ترکیب کنم؟

بوتاکس و پرکننده ها را می توان برای نتایج عالی ترکیب کرد. جراح پلاستیک شما ممکن است ابتدا بوتاکس تزریق کند تا به عضلات شما اجازه دهد قبل از تزریق فیلر شل شوند، یا ممکن است هر دو را در طول درمان مشابه تزریق کند. بخشی از اینکه چرا ترکیب بوتاکس و پرکننده های پوستی بسیار موثر است این است که هر ماده برای درمان انواع مختلف چین و چروک ها استفاده می شود و فواید مختلفی را ارائه می دهد.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20