preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

دوز مناسب برای درمان بوتاکس در پیشانی، چشم و گلابلا چیست؟

دوز مناسب برای درمان بوتاکس در پیشانی، چشم و گلابلا چیست؟

 در مورد بوتاکس

1. بوتاکس چیست؟

بوتاکس آرایشی یک درمان زیبایی تزریقی است که برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت استفاده می شود.

2. بوتاکس روی صورت چگونه استفاده می شود؟

Botox Cosmetic برای استفاده در خطوط افقی پیشانی، خطوط “11” بین چشم ها و پنجه کلاغی دور چشم مورد تایید FDA است.

3. چند واحد بوتاکس روی پیشانی مجاز است؟

برای خطوط افقی پیشانی، پزشکان می توانند حداکثر 15 تا 30 واحد بوتاکس تزریق کنند.
برای خطوط “11” بین چشم ها (یا خطوط گلابلار)، تا 40 واحد نشان داده شده است، با دوزهای بالاتر در بیماران مرد مورد نیاز است.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند.

4. چه نقاط دیگری برای تزریق بوتاکس ایمن هستند؟

در حال حاضر، خطوط کانتال جانبی (پای کلاغ) تنها سایت مورد تایید FDA برای تزریق بوتاکس آرایشی است. دوز برای چشم های جانبی / پای کلاغی از 6 تا 10 واحد در هر طرف است.

5. هزینه درمان بوتاکس چقدر است؟

به ازای هر ناحیه درمان، بوتاکس آرایشی می تواند تقریباً 325 تا 600 دلار هزینه داشته باشد.
هزینه ها در واحد تعیین می شود و ممکن است بر اساس پزشک یا موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

تزریق بوتاکس برای پیشانی

بوتاکس آرایشی یک درمان زیبایی تزریقی است که برای آرام کردن و صاف کردن ظاهر چین و چروک های صورت استفاده می شود.

از طریق ماده فعال آن، سم بوتولینوم نوع A، ماهیچه های صورت شما را به طور موقت فلج می کند. بوتاکس می تواند به پیشانی بین چشمان شما تزریق شود.

تزریق بوتاکس برای پیشانی درمانی برای صاف کردن خطوط افقی و چین و چروک های عمودی بین چشم است. این تزریق ها باعث شل شدن ماهیچه هایی می شوند که باعث ایجاد این چین و چروک ها می شوند.

برخی از افراد ممکن است برای به حداقل رساندن خطوط اخم عمودی و چین و چروک های افقی پیشانی، تزریق بوتاکس را در پیشانی خود انجام دهند.

اگرچه FDA اخیراً استفاده از بوتاکس در پیشانی را تأیید کرده است، اما پزشکان ماهر همچنان محتاط هستند.

به این دلیل که در حالی که بوتاکس می تواند در صاف کردن چین و چروک ها موثر باشد، می تواند باعث شل شدن بیش از حد عضلانی شود و در نتیجه باعث افتادگی پلک یا ابروهای ناهموار شود.

دوز تزریق باید به دقت کنترل شود.

چه مقدار بوتاکس روی پیشانی مجاز است؟

بوتاکس در دوزهای بین 50 تا 100 واحد در هر ویال عرضه می شود.

برخی از تمرین‌کنندگان می‌گویند که به طور متوسط 10 تا 30 واحد به پیشانی تزریق می‌کنند. Allergan، سازنده بوتاکس لوازم آرایشی، دوز 4 واحد را در هر پنج محل روی پیشانی پیشنهاد می کند که در مجموع 20 واحد است.
پزشک شما ممکن است ابتدا با دوز واحد پایین در هر تزریق شروع کند. آنها چند هفته، معمولاً 1 تا 2، به شما فرصت می دهند تا ببینید که این دوز چگونه برای شما کار می کند. سپس ممکن است چند واحد اضافی دریافت کنید.

از آنجا، پزشک شما ایده ای از تعداد واحدهای مورد نیاز شما در بازدیدهای بعدی خواهد داشت.

به طور کلی، تزریق بوتاکس بین 3 تا 4 ماه فاصله دارد. هنگامی که برای اولین بار تزریق را شروع می کنید، نتایج درمان ممکن است طولانی نباشد. ممکن است متوجه شوید که باید 2 تا 3 ماه پس از اولین درمان به پزشک خود مراجعه کنید.

چقدر هزینه دارد؟

بوتاکس به ازای واحد قیمت گذاری شده است. به طور متوسط هر واحد حدود 10 تا 15 دلار قیمت دارد. اگر حداکثر 20 واحد در پیشانی خود دریافت می کنید، می توانید در مجموع به 200 تا 300 دلار برای درمان خطوط افقی پیشانی نگاه کنید.

تزریق پیشانی اغلب با تزریق برای خطوط گلابلار (خطوط بین ابروها، که می تواند با حداکثر 40 واحد نیز درمان شود) همراه است. هزینه درمان شما برای این دو ناحیه به 800 دلار می رسد.

 

بوتاکس در کجای پیشانی مجاز است؟

FDA فقط نقاط خاصی را برای تزریق بوتاکس روی پیشانی تایید کرده است. اینها شامل خطوط افقی در سرتاسر پیشانی و همچنین گلابلا (“11” بین چشمان شما) است.

حتی اگر آنها تایید شده اند، درمان ها هنوز نیاز به احتیاط دارند. استفاده بیش از حد بوتاکس در پیشانی می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.

تزریق بوتاکس آرایشی فقط برای خطوط پیشانی، خطوط گلابلار و خطوط کانتال جانبی اطراف چشم (“پای کلاغ”) تایید شده است. تزریق برای خطوط کانتال جانبی ممکن است تا 20 واحد باشد.

اثرات چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، تزریق بوتاکس حدود 4 ماه طول می کشد.

با این حال، اثرات اولین درمان شما ممکن است زودتر از بین برود. در این صورت، پس از اولین قرار ملاقات زودتر به درمان بعدی نیاز خواهید داشت. پس از آن، باید بتوانید انتظار داشته باشید که درمان های شما طولانی تر شود.

ممکن است بلافاصله پس از درمان نتیجه نگیرید. برخی از پزشکان پیشنهاد می‌کنند که قبل از برنامه‌ریزی قرار ملاقات بعدی، باید حداکثر 14 روز فرصت دهید تا اثرات تزریق‌های خود را ببینید.

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

جایی که نباید بوتاکس دریافت کرد؟

اگر تعداد زیادی بوتاکس دریافت کنید، می تواند باعث سنگینی یا افتادگی در نواحی آسیب دیده شود. از آنجایی که سم مورد استفاده در بوتاکس باعث فلج عضلانی می شود، تا چند ماه نمی توانید آن عضلات را حرکت دهید – تا زمانی که دارو از بین برود.

دریافت بیش از حد بوتاکس، در مکان‌های درست یا نادرست، می‌تواند چهره شما را «یخ‌زده» و بی‌ظاهر نشان دهد.

اگر پزشک شما عضلات مناسب را با تزریق از دست بدهد، ممکن است مجبور شوید درمان‌ها را تکرار کنید، زیرا بوتاکس نتیجه دلخواه را نخواهد داشت.

چگونه متخصص مناسب را پیدا کنیم؟

وقتی نوبت به یافتن پزشک مناسب برای انجام تزریق بوتاکس می‌رسد، باید مطمئن شوید که یک پزشک دارای مجوز از هیئت مدیره انتخاب می‌کنید. متخصصین پوست، جراحان پلاستیک و متخصص گوش و حلق و بینی مطمئن ترین گزینه شما هستند. در مورد بوتاکس

پرستاران ثبت نام شده، دستیاران پزشک و سایر متخصصان نیز ممکن است برای انجام بوتاکس آموزش دیده و گواهینامه دریافت کنند.

قبل از انتخاب، صلاحیت های هر فرد را به طور کامل بررسی کنید. اگر پزشک شما پزشک نیست، همچنان مطمئن‌تر از انتخاب فردی هستید که خارج از مطب پزشک عمل می‌کند.

نتیجه چیست؟

تزریق بوتاکس آرایشی برای پیشانی به عنوان یک درمان ایمن و موثر برای صاف کردن خطوط و چین و چروک تایید شده است.

یک پزشک را انتخاب کنید که در انجام تزریق بوتاکس مهارت و مهارت بالایی داشته باشد و قبل از تعیین قرار ملاقات، به دقت در مورد آن تحقیق کنید. نتایج باید حدود 4 ماه بین درمان باقی بماند.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20