preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

لیزر اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟

لیزر اندولیفت

مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

اندولیفت یک روش لیزر سرپایی با حداقل تهاجم است که در پزشکی زیبایی اندو بافتی (بینابینی) استفاده می شود. اندولیفت یک درمان بدون اسکالپل، اسکار و درد است که باعث تقویت بازسازی پوست و کاهش شلی پوست می شود. این نتیجه پیشرفته ترین تحقیقات فنی و پزشکی است که بر روی دستیابی به نتایج عمل جراحی لیفتینگ متمرکز شده است، اما بدون معایب مناسب جراحی سنتی مانند زمان بهبودی طولانی تر و نرخ بالاتر عوارض جانبی جراحی.

اندولفت یک روش لیفتینگ لیزری بینابینی کم تهاجمی است که با طول موج 1470 نانومتر – از طریق میکروفیبرهایی به نازکی یک مو (200 یا 300 میکرون) انجام می شود که می تواند بدون برش وارد پوست شود و با امواج انتخابی لیپولیتیک و فتوبیوومدولاتور تحت فشار قرار گیرد.

این میکروالیاف در حین عبور از درم، به عنوان یک مسیر نور داخل پوستی عمل می کنند و امواج N.IR تابشی را به موارد زیر منتقل می کنند:

  • رفع افتادگی خفیف صورت، گردن، بازوها
  • کانتور و سفت کردن پوست
  • تشکیل کلاژن جدید را فعال می کند
  • عملکردهای متابولیکی ماتریکس خارج سلولی را فعال می کند
  • افزایش حرارت و تحریک عروق
  • کاهش بافت لنفاوی و چربی
  • القای واکنش لیپولیز
  • کاهش کیسه های زیر چشم بدون جراحی

دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان و متخصص تزریق فیلر اصفهان ، دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند و همچنین مفتخر بودند در زمینه ی لیزر اندولیفت خدمات درخشانی را به مراجعین گرامی عرضه کنند.

لیزر اندولیفت
لیزر اندولیفت

درمان با لیزر ENDOLIFT برای چیست؟

اندولیفت توسط فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، کمی نازکتر از مو (FTF Eufoton) انجام می شود که به راحتی زیر پوست در هیپودرم سطحی قرار می گیرند. علت اصلی اندولیفت، افزایش سفت شدن پوست است. به عبارت دیگر، جمع شدن و کاهش شلی پوست به دلیل فعال شدن نئوکلاژنز و عملکردهای متابولیکی در ماتریکس خارج سلولی است. سفت شدن پوست ناشی از اندولیفت به دلیل پرتو لیزر است که به طور انتخابی دو ناحیه آب و چربی را هدف قرار می دهد.

هدف از این درمان شامل:

بازسازی لایه های عمقی و سطحی پوست.
تونینگ بافتی فوری و میان مدت تا طولانی مدت ناحیه تحت درمان به دلیل سنتز کلاژن جدید. (ناحیه تحت درمان ماه ها پس از درمان به بازتعریف و بهبود بافت خود ادامه می دهد.)
انقباض سپتوم همبند.
تحریک کلاژن سازی و کاهش چربی بیش از حد.


پیشنهاد مطالعه: چگونه اسکارهای آکنه را به بهترین نحو درمان کنیم؟


کدام نواحی را می توان با ENDOLIFT درمان کرد؟

اندولیفت کل صورت را بازسازی می‌کند: افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در یک سوم پایینی صورت (چانه دوتایی، گونه‌ها، دهان، خط فک) و گردن را اصلاح می‌کند، بیش از اصلاح شلی پوست پلک پایین.

گرمای انتخابی ناشی از لیزر، چربی را ذوب می کند، که از سوراخ های میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان می ریزد و به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست می شود. علاوه بر این، در رابطه با بدن، چندین ناحیه قابل درمان هستند: گلوتئوس، زانوها، ناحیه اطراف ران، قسمت داخلی ران و مچ پا.

مدت زمان عمل چقدر است؟

بستگی به این دارد که چند قسمت از صورت (یا بدن) درمان شود. با این حال، فقط برای یک قسمت از صورت (مثلاً گردنی) تا نیم ساعت برای کل صورت از 5 دقیقه شروع می شود. این روش نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و باعث درد نمی شود. هیچ زمان بهبودی لازم نیست و این امکان بازگشت به فعالیت ها و مشاغل عادی را در عرض چند ساعت پس از درمان فراهم می کند.

لیزر اندولیفت
لیزر اندولیفت

نتایج چقدر دوام دارند؟

مانند تمام روش ها در تمام زمینه های پزشکی، پاسخ و مدت درمان به شرایط هر بیمار بستگی دارد. اگر پزشک لازم بداند اندولیفت می تواند تکرار شود.

مزایای این درمان نوآورانه چیست؟

کم تهاجمی
درمان تنها
بی خطر
حداقل زمان بهبودی بعد از عمل یا بدون آن
دقت، درستی
بدون برش
بدون خونریزی
بدون هماتوم

چه زمانی نتایج را می بینم؟

نتایج بلافاصله قابل مشاهده است و طی چند ماه پس از درمان به بهبود ادامه می‌دهد. بهترین نتایج پس از 6 ماه پس از جراحی نشان داده می شود. نتایج نه تنها فوری و طولانی مدت هستند، بلکه برای چندین ماه با ساخت کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست، بهبود می یابند. مانند تمام روش‌های درمان‌های زیبایی، پاسخ و مدت زمان نتایج به هر بیمار بستگی دارد. اندولیفت در مواردی که پزشک لازم بداند قابل تکرار است.

چه تعداد درمان لازم است؟

در صورت ناقص بودن نتایج در 12 ماه اول می توان این روش را تکرار کرد. تمام نتایج پزشکی به شرایط پزشکی قبلی بیمار بستگی دارد. سن، وضعیت سلامتی و جنسیت می تواند بر نتیجه و موفقیت یک روش پزشکی تأثیر بگذارد.

در صورت هرگونه سوال یا برای راهنمایی بیشتر و همچنین برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

به صفحه اینستاگرام دکتر مریم فروغی بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان بپویندید و از مطالب به روز تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20