preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

ماندگاری بوتاکس در پیشانی چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس در پیشانی چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس پیشانی

بوتاکس یکی از موثرترین تزریقات زیبایی برای درمان خطوط افقی پیشانی است. بوتاکس یک تعدیل کننده عصبی است که از پروتئین خاصی به نام سم بوتولینوم تشکیل شده است. وقتی این پروتئین نوروتوکسیک به پیشانی تزریق می شود، ارتباط بین انتهای عصبی شما و عضلات کنترل کننده خطوط پیشانی را مسدود می کند. به این ترتیب، تزریق بوتاکس در پیشانی به طور موقت عضلات مسئول خطوط پیشانی شما را فلج می کند که به نوبه خود، ناحیه را صاف می کند.

بوتاکس در دوزهای 50 تا 100 واحد در هر ویال عرضه می شود. به گفته Allergan، تولیدکنندگان بوتاکس، پزشکان باید در مجموع 20 واحد در 5 ناحیه انتخاب شده استراتژیک در اطراف پیشانی برای نتایج مطلوب تزریق کنند. با این حال، پزشکان معمولاً 10 تا 30 دوز را بسته به شرایط و اهداف خاص شما ارائه می دهند. برخی از پزشکان دوز کمتری را برای اطمینان از نتایج ظریف و بدون انجماد عبارات ارائه می دهند. و برخی از پزشکان اگر تحمل بوتاکس را ایجاد کرده باشید، دوز بالاتری را ارائه می دهند.

دکتر مریم فروغی متخصص بهترین تزریق فیلر در اصفهان و متخصص تزریق ژل و فیلر در اصفهان  می باشند که در مورد اسکار آکنه بهترین پیشنهاد به شما ارائه می دهند.

با این حال، بوتاکس برای همیشه دوام نمی آورد. بدن شما به تولید انتقال دهنده های عصبی جدید ادامه می دهد، بنابراین اثرات “مسدود کننده” تزریق بوتاکس در نهایت از بین خواهد رفت. به طور کلی، تزریق بوتاکس در پیشانی تقریباً 4 ماه طول می کشد. با این حال، طول عمر خاص درمان به دوز خاص، تحمل شما نسبت به محصول، سطح ورزش و سایر عوامل بستگی دارد. در زیر به عوامل موثر بر ماندگاری تزریق بوتاکس در پیشانی و نکاتی در مورد افزایش طول عمر می پردازیم.

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

عوامل موثر بر طول عمر تزریق بوتاکس

متابولیسم:

افراد مختلف میزان متابولیسم متفاوتی دارند. با این حال، اکثر مردم این محصول را در 3 تا 4 ماه متابولیزه می کنند.

خطوط پیشانی:

طول عمر بوتاکس به اندازه و عمق خطوط پیشانی شما نیز بستگی دارد. خطوط خفیف پیشانی ممکن است برای مدت طولانی تری سرکوب شوند، اما خطوط عمیق تر ممکن است زودتر نمایان شوند.

سطح فعالیت:

ورزش کردن مهم است. با این حال، تمرینات بیش از حد ممکن است منجر به افزایش انقباضات عضلانی شود که باعث می شود بوتاکس سریعتر از بین برود.

مقدار مصرف:

طول عمر بوتاکس به مقدار مصرف بوتاکس نیز بستگی دارد. ممکن است دوز کمتر برای نتایج ظریف ارجح باشد، اما اثرات نیز ممکن است زودتر از بین بروند. در همین حال، دوز بالاتر ماندگاری بیشتری دارد، اما خطر تصحیح بیش از حد را نیز به دنبال دارد.

حالت ها:

خطوط پیشانی هر چه بیشتر از حالات صورت خود استفاده کنید، تقویت و عمیق تر می شوند. به این ترتیب، شما می توانید بوتاکس خود را با محدود کردن بیان خود طولانی تر کنید – همچنین می توانید عبارات خود را بدون بالا بردن ابروها بیان کنید.

استرس:

در صورت استرس یا بیماری، نتایج بوتاکس سریعتر از بین می رود.

فرکانس:

دفعات تزریق بوتاکس شما نیز طول عمر درمان را تعیین می کند. بیمارانی که درمان های نگهدارنده را هر 2 تا 3 ماه (قبل از از بین رفتن نتایج قبلی) دریافت می کنند، می توانند نتایج را برای بیش از یک سال حفظ کنند.

تحمل:

بیمارانی که سابقه طولانی استفاده از بوتاکس دارند، اغلب نسبت به محصول تحمل می کنند. به این ترتیب، تزریق بوتاکس بعدی ممکن است کمتر از حد معمول دوام بیاورد تا زمانی که به طور کامل کار خود را متوقف کند. در آن مرحله، می‌توانید به تعدیل‌کننده‌های عصبی دیگر مانند Dysport یا Xeomin بروید.

بوتاکس چقدر در پیشانی دوام می‌آورد؟

نکاتی برای افزایش طول عمر تزریق بوتاکس در پیشانی.
از تزریق کننده های بوتاکس بسیار ماهر استفاده کنید که دوز ایده آل را برای نتایج و طول عمر شما فراهم می کنند.
در 24 ساعت اول از تمرینات شدید و نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید یا تخت های برنزه اجتناب کنید.
هر زمان که بیرون می روید از کرم ضد آفتاب با طیف وسیع استفاده کنید.
پوست خود را مرطوب کنید و هیدراته بمانید.
از استرس دوری کنید یا آن را مدیریت کنید.
از مکمل های روی برای ترویج ضد پیری استفاده کنید.
سیگار نکش.
از تمرینات شدید خودداری کنید.

 

تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی
تزریق فیلر در اصفهان | بهترین تزریق فیلر اصفهان | دکتر مریم فروغی

برای افزایش نتایج بوتاکس، درمان های نگهدارنده را در فواصل زمانی مناسب انتخاب کنید.
دکتر پولوس یک جراح زیبایی و ترمیمی دارای گواهی دو برد با بیش از 25 سال تجربه در درمان های جراحی و غیر جراحی است. او در انجام تزریق بوتاکس در پیشانی برای اطمینان از نتایج بهینه و طول عمر تجربه فوق العاده ای دارد. لطفاً برای مشورت با دکتر پولوس در مورد گزینه های درمان بوتاکس خود مشورت کنید.

 برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر در اصفهان بهره ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20