preloader

شنبه و یکشنبه : صبح ها

سه شنبه: عصر

اصفهان،خیابان مرداویج

روبروی پارک مرداویج ، مجتمع قائم، طبقه اول؛ واحد 7

Edit Content

درباره ما

دکترمریم فروغی هستم متولد اردیبهشت 1356 درشهر مشهد، دوران تحصیل خودم رو دراهواز گذراندم ودرسال 1381  از دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم و بعد از گذراندن طرح از سال 1389 مطب خود را افتتاح کردم و11 سال است که در رشته ی پوست مو و زیبایی در خدمت مراجعین عزیزم هستم .

 

با ما تماس بگیرید

چه عواملی باعث جابه جایی فیلرهای تزریق شده می شود؟

چه عواملی باعث جابه جایی فیلرهای تزریق شده می شود؟

عوامل جابه جایی فیلرها

 

تکنیک تزریق ضعیف

مهم است که ارائه دهنده شما فیلر شما را به شیوه ای کنترل شده و تدریجی تزریق کند. تزریق سریع فیلر می تواند فشار زیادی را بر ناحیه درمان وارد کند و احتمال مهاجرت آن را افزایش دهد.

همچنین بسیار مهم است که ارائه دهنده شما درک کاملی از آناتومی انسان داشته باشد و بداند که پرکننده شما را تا چه حد عمیق قرار دهد. برای فیلرهای پوستی، عمق تزریق به حجم و کاهش چربی در یک ناحیه خاص و همچنین نوع فیلر بستگی دارد.

فیلرهای مختلف باید در اعماق مختلف داخل پوست تزریق شوند و فیلر نامناسب ممکن است ماه‌ها بعد مشکلاتی ایجاد کند.

اگرچه مهاجرت پرکننده بسیار غیرمعمول است، اما زمانی که پرکننده ها توسط یک تزریق کننده بی تجربه یا فاقد صلاحیت انجام شوند، احتمال آن افزایش می یابد.

دکتر مریم فروغی بهترین تزریق فیلر در اصفهان  و همچنین متخصص بهترین ژل لب اصفهان می باشند که دارای 11 سال سابقه درخشان در انجام کلیه خدمات پوست مو و زیبایی هستند.

پاسخ ایمنی

در حالی که مقداری تورم پس از دریافت فیلر طبیعی است، درصد بسیار کمی از بیماران می توانند تورم متوسط تا شدید را به دلیل پاسخ سیستم ایمنی ناشی از بیماری، واکنش آلرژیک یا واکسن تجربه کنند. این تورم می‌تواند گاهی اوقات باعث حرکت جزئی فیلر شود، اگرچه اغلب فقط در بیمارانی که در 6 تا 12 ماه گذشته فیلر قرار داده‌اند تجربه می‌شود.

اگرچه پاسخ شدید سیستم ایمنی به فیلر به تکنیک تزریق کننده مرتبط نیست، اغلب می توان با انجام یک غربالگری کامل مصرف بیمار از آن جلوگیری کرد.

در طول این غربالگری، یک انژکتور واجد شرایط از شما در مورد سابقه پزشکی کامل شما، از جمله داروهایی که ممکن است مصرف می کنید، هر گونه حساسیتی که ممکن است داشته باشید، و هر واکسنی که ممکن است داشته باشید یا قصد دارید داشته باشید (از جمله واکسن COVID-19) از شما می پرسد. برای کمک به تعیین اینکه آیا در معرض خطر یک پاسخ ایمنی شدید هستید یا خیر.

آیا ناحیه ای در صورت وجود دارد که مهاجرت فیلر در آن بیشتر است؟

هنگام درمان بیمارانی که درمان‌های پرکننده ضعیفی داشته‌اند، بیشتر شاهد مهاجرت در لب‌ها و زیر چشم‌ها هستیم.

 

دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان

 

چگونه می توانم بفهمم فیلرهای من مهاجرت کرده اند؟

اگر فیلر شما مهاجرت کرده باشد، احتمالا متوجه نخواهید شد. این به این دلیل است که وقتی فیلر مهاجرت می کند، این کار را بسیار جزئی انجام می دهد (در عرض چند میلی متر) و به ندرت باعث عوارض پزشکی می شود. اما، اگر توده‌های کوچک و/یا پوست برجسته در اطراف ناحیه درمان مشاهده کردید، این ممکن است نشان‌دهنده این باشد که فیلر شما کمی جابجا شده یا پوست شما بیش از حد پر شده است.

مهم است که به یاد داشته باشید که پس از درمان پرکننده مقداری تورم موضعی انتظار می رود و باید خود به خود برطرف شود.

دکتر مریم فروغی به بیماران خود توصیه می کند که 2 هفته پس از تزریق فیلر خود صبر کنند تا زمانی که تورم فروکش کند و فیلر در پوست “ته نشین شود”. گفتنی است، اگر متوجه تورم یا کبودی شدید، فوراً با جراح یا پزشک خود تماس بگیرید.


از مطالب به روز بهترین تزریق فیلر اصفهان بهره ببرید.


اگر فیلرهای من مهاجرت کنند چه کار کنم؟

اگر فکر می‌کنید فیلرهای شما مهاجرت کرده‌اند یا تجربه بدی از فیلر داشته‌اید، دکتر  فروغی و متخصصان تزریق او می‌توانند از هیالورونیداز برای معکوس کردن پرکننده‌های مبتنی بر HA استفاده کنند. اگر از نتایج زیبایی Radiesse یا Sculptra خود راضی نیستید، تیم او می‌تواند به‌طور استراتژیک پرکننده‌ها یا بوتاکس را برای بهبود ظاهر پرکننده‌های نامناسب یا ناحیه پر شده اضافه کند.

آیا می توانم برای جلوگیری از مهاجرت فیلرهایم کاری انجام دهم؟

در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید برای اطمینان از دریافت نتایج بهینه از فیلر خود انجام دهید:

1. یک جراح پلاستیک یا متخصص پوست را انتخاب کنید و دستورالعمل های او را دقیقا دنبال کنید.

2. مگر اینکه دستور دیگری داده شده باشد، یک روز کامل پس از تزریق فیلر، ناحیه تحت درمان خود را فشار ندهید.

3. در حرکات صورت خود اغراق نکنید. حرکات معمولی صورت شما به صاف کردن فیلرهای شما کمک می کند و به آنها کمک می کند در جای خود قرار گیرند
روزی که فیلرهای خود را گذاشته اید ورزش نکنید.

پس از درمان پرکننده، دکتر مریم فروغی نتایج شما را با شما بررسی خواهند کرد تا مشخص شود که آیا فیلر بیشتری نیاز است یا خیر.

دکتر مریم فروغی و تیم زیبایی شناسی ماهر او تجربه گسترده ای در انجام تزریقات زیبایی دارند تا به مردان و زنان در اصفهان کمک کنند تا پیر نشوند.

 


با ما به صورت آنلاین تماس بگیرید.


 

دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان
دکتر مریم فروغی | بهترین تزریق فیلر در اصفهان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روزهای کاری

شنبه: ۹ الی ۱۳
یکشنبه: ۹ الی ۱۳
سه شنبه: 12 الی 20