کلینیک تخصصی جوانسازی صورت در اصفهان

کلینیک-تخصصی-جوانسازی-صورت-در-اصفهان

اگر در دهه ۳۰ زندگی خود هستید و این روزها ایستادن جلوی آینه و دیدن علائم پیری پوست برایتان آزاردهنده شده، این مقاله برای شماست! امروزه روشهای موثر زیادی هستند که بدون نیاز به جراحی نه تنها جوانی را به صورت شما برمی گردانند، بلکه سرعت پیری پوست را کاهش می دهند.
در این مقاله دکتر مریم فروغی، پزشک پوست و مو شما را با بهترین و موثرترین روشهای جوانسازی صورت بدون جراحی آشنا می کنند. برای دسترسی سریعتر به تیترهای مقاله می توانید روی فهرست زیر کلیک کنید.

چرا به جوانسازی صورت نیاز دارید؟

پوست از سه لایه روپوست یا اپیدرم، پوست یا دِرم و زیرپوست یا هیپودرم تشکیل شده است. بافت این سه لایه به مرور زمان در اثر عوامل زیر نازک و شکننده شده و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند:

  • کاهش کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید پوست با افزایش سن
  • کاهش حجم چربی های زیر پوست
  • از بین رفتن استحکام پوست و کاهش مقاومت آن در برابر جاذبه زمین که باعث افتادگی پوست می شود.
  • تغییرات وزنی شدید
  • اختلالات هورمونی
  • سبک زندگی نامناسب (استرس و مصرف الکل، سیگار و غذاهای ناسالم)
  • آلودگی هوا و زندگی در آب و هوای سرد و خشک
  •  قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بدون کلاه و کرم ضدآفتاب
  • استفاده از پاک کننده ها و محصولات آرایشی نامناسب
  • خشکی پوست و عفونتهای داخلی شخص

پیری همیشه یک روند طبیعی زندگی بوده ولی امروزه با بسیاری از روشهای جوانسازی صورت که بدون جراحی هستند می توان به طور موثری پوست را جوانتر کرد. در ادامه با این روشها بیشتر آشنا می شوید.

بهترین روشهای جوانسازی پوست بدون جراحی

بهترین مراکز جوانسازی پوست در اصفهان مجهز به جدیدترین دستگاه های جوانسازی پوست هستند. خانم ها و آقایان می توانند در این مراکز با استفاده از روشهای زیر و بدون عمل جراحی جوانی را به صورت خود باز گردانند:

مزوتراپی صورت

مزوتراپی پوست یک روش تقویت پوست است که تغذیه، آبرسانی، ساخت کلاژن و الاستین را در پوست بهبود می دهد. در این روش، کوکتل مزوتراپی که یک محلول شامل ترکیبات مغذی و جوانساز مثل ویتامین، اسیدآمینه، مواد معدنی، … است زیر پوست تزریق می شود.

پزشکان از این روش برای رفع چین و چروکهای سطحی، هیدراته کردن و لیفت پوست، رفع لکه های پوستی و جای جوش استفاده می کنند. به گفته منابع معتبر برای تزریق کوکتل تکنیک های متنوعی مثل ناپاژ، پاپولار یا داخل اپیدرمی وجود دارند که با توجه به وضعیت پوست فرد انتخاب می شوند.
جوانسازی-پوست-با-مزوتراپی

تزریق مزوژل جوانسازی

در این روش کوکتل مغذی که حاوی ۱۵% ژل هیالورونیک اسید است زیر پوست تزریق می شود. این محلول علاوه بر بهبود ساخت کلاژن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، خاصیت پرکنندگی هم دارد و بهتر از تزریق ژل می تواند خطوط ریز دور چشم و لبها را پر کند.

ماندگاری روش تزریق مزوژل در اصفهان حدود ۶ تا ۹ ماه است و علاوه بر جوانسازی می توان از آن برای آبرسانی و درخشندگی پوست و کاهش لکهای پوستی استفاده کرد.

تزریق ژل و فیلر

معمولا برای تزریق ژل و فیلر در اصفهان از ژلهای هیالورونیک اسید (HA) که یک ماده طبیعی در بدن است، استفاده می کنیم. در این روش علاوه بر جوانسازی پوست می توانید چال چانه، چین و چروکهای صورت، خط خنده، خط اخم، گودی شقیقه و زیر چشم ها را پر کنید.

همچنین با این روش می توانید کانتورینگ و زاویه سازی صورت، برجسته کردن گونه ها، اصلاح فرم بینی و تزریق ژل لب را نیز انجام دهید که تعادل و زیبایی بیشتری به صورتتان می بخشد.

جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

از تزریق بوتاکس در اصفهان برای کسانی استفاده می کنیم که به خاطر انقباض عضلات صورت، قسمتهای مختلف صورت آنها خط انداخته و یا در حال چروک شدن هستند.

بوتاکس می تواند جلوی اسپاسم عضلات و عمیق شدن این خطوط را بگیرد. به همین علت از آن برای از بین بردن خط خنده و خط اخم، اصلاح لبخند لثه ای، بوتاکس لیفت ابروها، لیفت پلکها و رفع خطوط پیشانی استفاده می شود.

توجه: برخلاف دیگر روشهای تزریقی که به چندین جلسه تزریق نیاز دارند، تزریق بوتاکس در یک جلسه انجام می شود.
مقدار-بوتاکس-مورد-نیاز-برای-نواحی-مختلف-صورت

برای رزرو نوبت جهت انجام تزریق ژل، مزوژل یا بوتاکس در اصفهان می توانید با مطب دکتر مریم فروغی، دکتر پوست و مو با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه، با شماره ۰۹۰۵۰۷۳۱۰۲۰ تماس بگیرید.

جوانسازی با دستگاه لیزر اندولیفت

دستگاه لیزر اندولیف یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های جوانسازی پوست در اصفهان است. در این روش، پرتوهای لیزر با کار گذاشتن یک میکرو فیبر لیزری یکبار مصرف در زیر پوست، کلاژن سازی را تحریک و پوست شما را تقویت می کند.

شما می توانید بعد از این روش به سرعت شاهد لیفت عضلات صورت در نواحی مثل پلک، خط فک، غبغب و دور لبها باشید. به گفته منابع معتبر جوانسازی با این روش بیش از سه سال ماندگاری دارد.
لیزر-اندولیفت-برای-جوانسازی-صورت

جوانسازی صورت با هایفوتراپی

در جوانسازی صورت با هایفو در اصفهان از تاثیر امواج فراصوتی استفاده می شود. این امواج نسبت به دستگاه های سونوگرافی روی لایه رویی پوست بیشتر متمرکز می شوند و با تحریک سلولهای تولیدکننده پروتئین های کلاژن و الاستین می توانند ساختار پوست را محکم، ضخیم و لیفت کنند.

پزشکان پوست از دستگاه هایفوتراپی معمولا برای لیفت خط فک، رفع افتادگی و چروک پوست صورت و گردن و از بین بردن غبغب استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: هایفوتراپی غبغب و گردن در اصفهان

دستگاه RF فرکشنال ترمیا (Thermia)

دستگاه آراف فرکشنال سوزنی تکنولوژی دیگری است که در جوانسازی صورت بسیار موثر است. جدیدترین نوع این تکنولوژی آراف ترمیا است که در آن، امواج RF با کمک سوزنهای نانو به عمق پوست می روند.

در نتیجه امواج آراف و آسیبهای نیدلها به بافت پوست، ساخت فیبروز در این نواحی تحریک شده و تولید کلاژنهای جدید در پوست شما تسریع می شود.
عکس-قبل-و-بعد-از-آر-اف-فرکشنال-ترمیا

لیفت صورت با نخ

اگر پوست خیلی شل و افتاده باشد، در حدی که دستگاه های ذکر شده موثر نباشند، به جای عمل فیس لیفت هنوز می توانید از روشهای غیرجراحی استفاده کنید. بهترین این روشها لیفت صورت با نخ های خاردار مخصوص لیفتینگ است که با کار گذاشتن آنها زیر پوست انجام می شود.

با انجام لیفت صورت با نخ در اصفهان می توانید نواحی مثل خط فک، ابرو، پیشانی، غبغب و گونه ها را بالا بکشد و افتادگی آنها را برطرف کنید. از طرف دیگر، خارهای نخ باعث تولید فیبروز در زیر پوست می شوند که شبیه دَلَمه روی زخم است و به استحکام پوست و رفع شلی آن کمک می کند.

نکته: نخ ها به وسیله سوزن یا کانول زیر پوست می روند و به سمت بالا کشیده می شوند.

جوانسازی صورت با تزریق چربی

یکی از روشهای جوانسازی صورت تزریق چربی از بدن خود فرد به صورت است. در این روش بعد از برداشتن چربی از نواحی اس مثل شکم و پهلو، چربی به وسیله دستگاه سانتریفیوژ جدا و به کمک سوزنی نازک به صورت تزریق می شود. شما می توانید در مقاله تزریق چربی در اصفهان با ماندگاری بالا اطلاعات کاملی در این مورد به دست آورید.

بهترین کلینیک جوانسازی صورت در اصفهان

مطب دکتر مریم فروغی به عنوان یکی از بهترین کلینیک های جوانسازی صورت در اصفهان، مجهز به جدیدترین دستگاه های جوانسازی پوست برای خانم ها و آقایان است. به علاوه در این مرکز می توانید انواع تزریقات پوستی (مزوتراپی، تزریق ژل یا بوتاکس)، لیفت با نخ و یا عملهای جراحی زیبایی را انجام دهید.

در صورت بروز مشکلات پوستی مثل ایجاد جای آکنه، خط اندوه، خط اخم، چین و چروک و گودی زیر چشم، لکه های پوستی، انواع اسکار، نیاز به فرم دهی صورت، … می توانید به این مرکز مراجعه کنید.

برای جوانسازی صورت با RF ترمیا، هایفو، لیزر اندولیفت و دیگر روشهای جوانسازی پوست در اصفهان می توانید با کلینیک دکتر مریم فروغی، دکتر پوست و مو، با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه مراجعه کنید. برای ررزو نوبت با شماره ۰۹۰۵۰۷۳۱۰۲۰ تماس بگیرید.

جمع بندی نکات مهم

عوامل مختلفی مثل سن، تغذیه، سبک زندگی و … روی پیری پوست تاثیر می گذارند. اما با روشهای جوانسازی پوست صورت می توان سرعت پیری را کم کرد و اثرات آن را از بین برد. برای این کار از روشهای تزریقی مثل مزوتراپی، مزوژل یا تزریق بوتاکس می توانید استفاده کنید.

در مواردی که چینها و افتادگی های صورت متوسط هستند، استفاده از دستگاه هایی مثل RF ترمیا، لیزر اندولیفت و هایفو کمک کننده است. این روشها باعث لیفت عضلات و تسریع کلاژن سازی در پوست می شوند. اما اگر پوست خیلی شل و آویزان شده، لیفت با نخ گزینه موثرتری خواهد بود.

سوالات متداول

رایجترین سوالاتی که درباره جوانسازی صورت از پزشکان پوست پرسیده می شوند، عبارتند از:

بهترین زمان برای اقدام به جوانسازی پوست کی است؟

در اواسط دهه ۳۰ که کم کم متوجه تغییرات پوست می شوید، می توانید برای جوانسازی اقدام کنید.

هزینه جوانسازی پوست در اصفهان با توجه به چه فاکتورهایی محاسبه می شود؟

قیمت جوانسازی پوست در اصفهان بستگی به مهارت و شهرت پزشک، نوع روش درمان، تعداد جلسات، برند محلولهای تزریقی و لوکیشن مطب دارد. بنابراین رنج قیمتها متنوع است و باید حضوری مراجعه کنید.

ماندگاری روشهای تزریقی برای جوانسازی پوست چقدر است؟

ماندگاری این روشها ۶ تا ۱۲ ماه است و بعد از این مدت می توانید دوباره جلسات شارژ سالیانه یا ۶ ماهه تزریق را انجام دهید.

اگر شما هم سوالی درباره جوانسازی صورت دارید در بخش نظرات می توانید آنها را از کلینیک تخصصی پوست ما بپرسید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دکتر فروغی

کلینیک پوست، مو و لیزر دکتر فروغی یکی از مجهزترین مراکز پوست، مو و زیبایی در اصفهان است. در این مرکز انواع خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست، مزوتراپی و درمان ریزش مو، لاغری موضعی، لیزر، PRP، لیفت با نخ و درمان جای اسکار و سوختگی انجام می شود.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *